На Полтавщині почалися екстрені відключення електрики: чому

На Полтавщині почалися екстрені відключення електрики: чому

Оновлено
На Полтавщині почалися екстрені відключення електрики: чому
pixabay.com

18 лютого у Полтавській застосували екстрені відключення електроенергії. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

UPD: О 9:52 на території Полтавщини відновили живлення всіх споживачів.

18 лютого у зв'язку із загрозою ракетних обстрілів, за розпорядженням НЕК "Укренерго", з 09:00 на Полтавщині відбуваються екстрені відключення електроенергії, йдеться в повідомленні.

Як довго триватиме відключення, не повідомляють.

Що відомо

  • Графік відключень електрики за шістьма чергами планують застосовувати від 14 лютого. Це у разі, якщо цього дня не проводитимуть заміри електроспоживання, які анонсували раніше. Новий розподіл на черги можна переглянути за посиланням.
  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
На початок