У Київському зоопарку відбудеться показове годування сім’ї врятованих фреток

У Київському зоопарку відбудеться показове годування сім’ї врятованих фреток

У Київському зоопарку відбудеться показове годування сім’ї врятованих фреток
Фото: Київський зоопарк

18 і 19 лютого відвідувачі Київського зоопарку зможуть подивитися, як годують сім'ю врятованих фреток. Вісім тваринок — два хлопчики і шість дівчаток — привезли до столичного зоопарку навесні минулого току. Вони були налякані, виснажені і потребували ветеринарної допомоги.

Про це повідомили на сайті зоопарку.

Сім'я фреток у Київському зоопарку
Відвідувачі Київського зоопарку на вихідних зможуть побачити, як годують сім'ю врятованих фреток. Фото: Київський зоопарк

"Наразі, після восьми місяців реабілітації, всі охочі можуть побачити врятованих фреток у їх новій оселі. Ці тварини, на ім'я Капітан Шніцель, Кола, Жовточок, Білочок, Шишечка, Персик, Какао та Гаєчка дуже розумні, грайливі та цікаві. За їх забавами можна спостерігати годинами", – зазначили в Київському зоопарку.

Всі охочі можуть побачити, як фретки ласують смаколиками у суботу та неділю з 12:00 на території модульного Ведмежого континенту.

Що відомо про роботу Київського зоопарку у воєнний час

З настанням холодів фахівці Київського зоопарку переселили птахів в оновлені утеплені павільйони. Там житимуть ібіси, фламінго та лебеді зі своїми пташенятами.

У київському зоопарку створюють умови, аби тварини перезимували комфортно. Також встановили дров'яній пічку, щоб готувати їжу для тварин і птахів у разі відсутності електроенергії.

У "Київзоо" зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення.

Наприкінці жовтня у столичному зоопарку відзвітували, що почали активно готуватися до зими. Зокрема, утеплювали будівлі, закуповували електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні пічки.

Читайте також

Лемур, олень, антилопа, бізони. Скільки за минулий рік народилося нових мешканців у Київському зоопарку

Вибір редакції

На початок