Мюнхенська конференція: Кличко обговорив міжнародну фіндопомогу українцям

Мюнхенська конференція: Кличко обговорив міжнародну фіндопомогу українцям

Мюнхенська конференція: Кличко обговорив міжнародну фіндопомогу українцям
Фото: Віталій Кличко \ Telegram

Віталій Кличко взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з безпеки. Цього року головною темою стала війна, посилення допомоги та яким буде відновлення України після перемоги. Про це повідомив очільник міста у своєму Telegram.

Чиновник зустрівся з делегацією сенаторів на чолі з Мітчем Макконелом — нині лідером меншості в Сенаті США. Також завтра планується зустріч ще з однією делегацією представників більшості в Сенаті.

З президентом одного з найбільших інвестиційних банків світу Goldman Sachs Джаредом Коеном Віталій Кличко обговорив фінансову допомогу Українській державі.

"Партнери готові інвестувати в Україну після завершення війни. І, що важливо, готові долучитися з експертною оцінкою плану і втілення подальших реформ. Аби інвестиції були захищеними і працювали на благо всіх українців", — написав Кличко.

Що відомо про пріоритети України на Мюнхенській безпековій конференції

На Мюнхенській безпековій конференції Україна планує порушити три пріоритетні теми. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, у центрі уваги учасників конференції будуть теми, які безпосередньо стосуються безпеки України, Європи та світу в цілому.

"Цього року ми просуватимемо на Мюнхенській безпековій конференції пріоритетні для України теми. Ключова — це постачання далекобійних ракет і відкриття постачання бойових літаків, оскільки саме літаки є останнім типом зброї, яку потрібно розблокувати, решту позицій ми за минулий рік відкрили командними зусиллями", — сказав Кулеба.

За словами міністра, учасники конференції також говоритимуть про членство України в НАТО і взагалі про майбутнє Росії.

Читайте також

17 лютого розпочинається Мюнхенська безпекова конференція. Про що говоритимуть

На початок