У Франківську зміниться режим роботи світлофора на перехресті вулиць Галицької, Василіянок та Північного бульвару

У Франківську зміниться режим роботи світлофора на перехресті вулиць Галицької, Василіянок та Північного бульвару

У Франківську зміниться режим роботи світлофора на перехресті вулиць Галицької, Василіянок та Північного бульвару
Фото: Pexels

В Івано-Франківську 18-19 лютого зміниться режим роботи світлофора на перехресті вулиць Галицької, Василіянок та Північного бульвару. Про це на Facebook-сторінці повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

Таке рішення зумовлене наступними чинниками:

  • збільшення транспортних потоків з вулиці Василіянок на Північний бульвар та у зворотному напрямку після об'єднання Північного та Південного бульварів;
  • запуск маршруту тролейбуса № 5;
  • навантаження транспорту на вулиці Галицькій у бік мікрорайону Пасічна, а також на виїзді з вулиці Василіянок у напрямку Пасічнянського мосту у пікові години;
  • пріоритетність лівого повороту з вулиці Галицької на Василіянок.

"Ми ставили перед собою завдання усунути або мінімізувати ризики, пов’язані з конфліктними фазами. Адже питання безпеки для нас — пріоритетне", — написав Смушак.

Нова циклограма світлофора передбачає:

  • безконфліктність усіх лівих поворотів;
  • час для руху з вулиці Василіянок праворуч на вулицю Галицьку й у зворотному напрямку буде збільшений удвічі (зелений сигнал світлофора для цих потоків буде вмикатися у двох фазах);
  • водії, що рухаються від ЦУМу з вулиць Василіянок та Північного бульвару отримають безконфліктні фази для проїзду, а пішоходи та велосипедисти — зручні фази для перетину дороги.

"Сподіваємося, всі учасники дорожнього руху оцінять запропоновані нововведення. Ми зі свого боку також будемо спостерігати за поведінкою водіїв протягом першого тижня роботи нової циклограми та готові внести корективи в роботу світлофора, якщо буде така потреба", — ідеться в дописі.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок