"Нафтогаз" планує відкриття магазинів у Києві

"Нафтогаз" планує відкриття магазинів у Києві

"Нафтогаз" планує відкриття магазинів у Києві
Фото: Вінсент Манді / Bloomberg / Getty Images

Компанія "Нафтогаз України" планує відкриття мережі центрів обслуговування клієнтів у Києві, а згодом і по всій Україні. Там будуть продавати техніку та надавати сервісне обслуговування. Про це виданню Forbes повідомив директор компані Сергій Бєляєв.

За його словами, компанія хоче відкрити десятки клієнтських просторів у всіх обласних центрах. Перших три планують облаштувати у Києві в першому півріччі. Наразі шукають приміщення.

Там будуть продавати котли, газові колонки, газові плити, пропонувати послуги зі встановлення і обслуговування обладнання. Асортимент товарів частково буде таким, як в онлайн-магазині.

"Запуск сайту обійшовся держкомпанії у $10 000, а відкриття одного клієнтського центру обійдеться в рази дорожче. Якщо "Нафтогаз" відкриє по одному клієнтському центру в кожному підконтрольному обласному центрі, на це піде понад сотня мільйонів гривень", — зазначає Бєляєв.

Бєляєв відмовився назвати суму інвестицій у мережу магазинів. За його прогнозами, строк окупності становитиме до чотирьох років.

Що відомо

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" входить до групи "Нафтогаз". Наприкінці 2021 року компанія постачала газ 1,8 млн клієнтів, рік потому, після отримання клієнтів газзбутів Дмитра Фірташа – близько 25 млн людям, або близько 98% побутових споживачів газу в країні, зауважує Бєляєв.

У січні компанія запустила власний онлайн-магазин із продажу техніки та приладів. За даними директора компані Сергія Бєляєва, за місяць роботи сайт онлайн-магазину відвідали понад 200 000 користувачів.

Читайте також

САП оскаржила відмову ВАКС арештувати Коболєва

На початок