У КМДА пояснили, чому киянам кілька днів не вимикали світло

У КМДА пояснили, чому киянам кілька днів не вимикали світло

У КМДА пояснили, чому киянам кілька днів не вимикали світло
Фото: Gettyimages

Тепла зима сприяє стабілізації ситуації з електропостачанням у Києві. І якщо не буде уражень енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів, кияни будуть зі світлом. Про це Суспільному в ефірі телемарафону повідомив перший заступник столичного міського голови Микола Поворозник.

За його словами, генерація зросла і через сприятливу погоду менше електроенергії йде на опалення будинків.

"Це дає можливість вивільнити цю електроенергію. Сподіваємося, у подальшому при відсутності погіршення ситуації з обстрілами і уражень інфраструктури, все так і залишиться, все буде працювати і люди будуть зі світлом", — сказав Поворозник.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

Через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії.

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

15 та 16 лютого світло у Києві не вимикали. За винятком районів, де був дефіцит пропускної спроможності мереж.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Читайте також

На вулиці Києві поступово повертається електротранспорт. Його не було майже 2 місяці

На початок