"Мріяв відкрити кафе та готувати піцу". У Кропивницькому попрощались з бійцем Дмитром Галімоном

"Мріяв відкрити кафе та готувати піцу". У Кропивницькому попрощались з бійцем Дмитром Галімоном

"Мріяв відкрити кафе та готувати піцу". У Кропивницькому попрощались з бійцем Дмитром Галімоном
фото Суспільне Кропивницький

Був кухарем. Мріяв відкрити власне кафе і готувати в ньому піцу. Однак любов до України була сильнішою. Тому приєднався до лав Нацгвардії і став на захист України – згадує кропивничанка Олена Погрібняк про свого учня Дмитра Галімона. Він загинув на Донеччині. Сьогодні з бійцем попрощались у Кропивницькому.

Стоячи на колінах та схиливши голову, у Кропивницькому рідні, друзі, одногрупники, бойові побратими прощалися з бійцем Дмитром Галімоном. Йому було 23 роки. Народився він у станційному селищі Голованівськ. Після закінчення школи три роки навчався в Регіональному центрі професійної освіти у Кропивницькому, згадує про свого учня кропивничанка Олена Погрібняк.

"Він вчився у нас на кухаря і це в нього дуже добре вдавалося. Був одним із найкращих, дуже сумлінним учнем. Як людина – щирим, добрим, чуйним. Мріяв відкрити власну справу, щоб готувати піцу".

"Після навчання в ліцеї Діма проходив стажування в Болгарії за своєю спеціальністю, – говорить тіка Людмила Шудря. – Після армії зразу підписав контракт і пішов у Нацгвардію. У нього 30 листопада був День народження, йому надали декілька днів відпустки, він приїжджав додому і ми тоді зустрілися та були разом".

Каже, племінник отримав поранення в Бахмуті Донецької області. "Отримавши поранення в голову і в ногу. Його доправили у Дніпро, але він так і не прийшов до тями".

Помер боєць 11 лютого. Поховали його на Алеї слави Далекосхідного кладовища у Кропивницькому.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Юту

Вибір редакції

На початок