У Росії стався вибух на заводі, який виробляє вибухівку та детонатори

У Росії стався вибух на заводі, який виробляє вибухівку та детонатори

Завод "Полімер" Росія
Завод "Полімер" у Чапаєвську Самарської області Росії. Фото. сайт заводу

В Самарській області Росії на Чапаєвському механічному заводі, де виробляють вибухівку і детонатори, пролунав вибух. Про це повідомляє ТАСС.

"В одному з цехів Чапаєвського механічного заводу сталася детонація вибухової речовини, пожежі не було. Загинула одна людина, троє зазнали поранень", - розповіли в екстрених службах.

Чапаєвський механічний завод займається виробництвом капсулів-детонаторів, піротехнічних реле, детонаційних шнурів, кумулятивних зарядів, герметичних вибухових патронів і патронованих емульсійних вибухових речовин.

Що відомо про пожежі на військових заводах Росії

1 травня 2022 року на території "Пермського порохового заводу", де виготовляють заряди до реактивних систем залпового вогню "Град" і "Смерч", на ділянці, відповідальній за виробництво пластмас, сталося загоряння продукції через нещасний випадок. Внаслідок пожежі загинули двоє працівниць заводу.

23 жовтня на Пермському пороховому заводі сталася друга за пів року пожежа. За інформацією місцевих пабліків, перед пожежею на заводі пролунав вибух. Під завалами виявили тіла трьох працівників заводу.

Вибір редакції

На початок