"Будемо жити": у Волинському краєзнавчому музеї діє виставка до Дня народження Лесі Українки

"Будемо жити": у Волинському краєзнавчому музеї діє виставка до Дня народження Лесі Українки

У Волинському краєзнавчому музеї діє виставка "Будемо жити". Вона присвячена 152-ій річниці від дня народження Лесі Українки, – розповіла Суспільному наукова співробітниця музею та організаторка виставки Людмила Завада.

Майже сотня експонатів презентують галерею персонажів драми-феєрії "Лісової пісня", виконані на папері, у порцеляні, майоліці, дереві, соломі, каже організаторка виставки.

"Раритети другої половини XX століття. Вироби українських майстрів кераміки, художників, які працювали на близько 20 фарфорово-фаянсових підприємствах, які нині вже закриті", – говорить Людмила Завада.

У Волинському краєзнавчому музеї відкрилась виставка до Дня народження Лесі Українки
На виставці експонуються вироби українських майстрів кераміки. Фото: Суспільне Луцьк

Людмила Завада розповіла, що роботи, які демонструють на виставці, були виготовлені в обмеженій кількості, як сувеніри для керівництва закордонних країн та представників міжнародних організацій.

На виставці презентовані паперові витинанки із серії "Легенди лісових русалок" луцької художниці Олесі Іщук. Майже 40 дерев’яних скульптур, об’єднані в композицію "Музика весни" волинського автора Сергія Наумова. Людмила Завада каже: є в експозиції і роботи майстрині народної творчості Валентини Якимович в техніці соломоплетіння.

У Волинському краєзнавчому музеї відкрилась виставка до Дня народження Лесі Українки
Роботи майстрині народної творчості Валентини Якимович. Фото: Суспільне Луцьк

Доповнюють експозицію 16 живописних робіт студентів коледжу культури і мистецтв, виконаних за мотивами творів Лесі Українки.

Виставка у краєзнавчому музеї буде діятиме упродовж двох місяців.

Читайте також

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок