Бучанська громада отримала гумдопомогу від польських організацій

Бучанська громада отримала гумдопомогу від польських організацій

Бучанська громада отримала гумдопомогу від польських організацій
Фото: Бучанська міська рада

Бучанська громада на Київщині отримала гуманітарну допомогу від польських організацій Global Compact Polska та Польського Червоного хреста. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Громада отримала 19 генераторів різної потужності, 27 палетів з водою, продуктами та засобами гігієни.

Це вже не перша допомога, яка надійшла від благодійників. Для проведення ремонтів будівельниками вже використані черепиця, утеплювачі фасадів.

Що відомо про відбудову Бучі

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня. Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень. У вересні мер Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Вони не підлягають відновленню.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в громаді близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеня. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У Бучі триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані під час повномасштабного російського вторгнення. У КОВА показали, як відбудовують вулицю в Бучі, фото якої публікували світові медіа.

Читайте також

Норвегія відновить домівки жителям Макарівської громади

Вибір редакції

На початок