Згідно із даними статистики у запоріжців зросли зарплати

Згідно із даними статистики у запоріжців зросли зарплати

Згідно із даними статистики у запоріжців зросли зарплати УНІАН

У жителів Запорізької області майже на 10% порівняно з минулим роком зросла зарплата. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

У березні 2020 року середня заробітна плата штатного працівника в Запорізькій області склала 11 531 грн, що на 7,5% більше ніж у лютому, і на 9,9% більше ніж у березні 2019 року.

Найвища зарплата - у працівників розподілу електроенергії, газу та кондиціонованого повітря (27 151 грн), добувної промисловості та розробці кар'єрів (17 887 грн), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і обладнання (16 243 грн), виробництва коксу і продуктів нафтопереробки (15 528 грн).

Меншу заробітну плату отримують працівники текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, тимчасового розміщення та організації харчування, операцій з нерухомим майном, господарств: сільського, лісового і рибного, а також діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

Чоловіки Запорізької області отримують в середньому 13 046 грн, а жінки – 9 159грн.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди