Посольство Ізраїлю відновило роботу у Києві

Посольство Ізраїлю відновило роботу у Києві

Посольство Ізраїлю відновило роботу у Києві
Елі Коен на Центральному вокзалі у Києві. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне

Посольство Ізраїлю в Україні відновило свою роботу в Києві. Про це повідомив міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен, який перебував сьогодні, 16 лютого, із візитом у столиці.

"Україна є другом Ізраїлю, і подальша діяльність посольства та співробітників, які працюють тут у складних умовах, зміцнить відносини між країнами", — написав очільник МЗС Ізраїлю у Twitter.

Що відомо про допомогу Ізраїлю Україні

США наполягають на тому, щоб Ізраїль надавав більшу допомогу Україні в її протистоянні з Росією, особливо зараз, коли Тегеран надає Москві сотні безпілотників, які використовуються для атаки проти України.

У жовтні міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц і лідер опозиції Біньямін Нетаньягу висловили небажання змінювати політику Ізраїлю щодо не надсилання оборонної техніки в Україну.

24 жовтня міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц у телефонній розмові із міністром оборони України Олексієм Резніковим заявив, що Ізраїль допоможе Україні гуманітарною допомогою, але не дасть зброї.

У січні стало відомо, що Ізраїль планує передати Україні системи розумного сповіщення про дрони та ракети. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

На початку лютого Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу сказав, що вивчить можливість постачання озброєнь Україні. Він нагадав, що питання озброєнь було проаналізовано та відкинуто попереднім ізраїльським урядом.

Читайте також

США передадуть Україні 9,9 млрд доларів бюджетної підтримки протягом найближчих місяців

Вибір редакції

На початок