У Рівному подали петицію з проханням висушити водойму у парку, де загинув 14-річний хлопець

У Рівному подали петицію з проханням висушити водойму у парку, де загинув 14-річний хлопець

У Рівному подали петицію з проханням висушити водойму у парку, де загинув 14-річний хлопець
На водоймі у парку Хімік 14-річний хлопець втопився 11 лютого/Фото: колаж Суспільного

Жителька Рівного подала електронну петицію до міського голови з проханням висушити водойму у парку в мікрорайоні Ювілейний. Підставою став інцидент 11 лютого, тоді під кригу провалився і загинув 14-річний хлопець. Депутат Рівнеради Олександр Нестерук, який опікувався водоймою в попередні роки, прокоментував Суспільному свою позицію щодо петиції.

Рівнянка Наталія Шупіра зареєструвала електрону петицію, в якій просить висушити водойму у парку Хімік. За добу звернення зібрало майже половину із необхідних для розгляду голосів — 114 з 250 необхідних.

"Прошу міську владу Рівного звернути увагу на водойму, ніякої потреби там вона не представляє, кожного разу лише одні загибелі, як дітей, так і дорослих. Тому прошу висушити цю водойму аби зберегти сотні життів", — текст електронної петиції на сайті.

У Рівному подали петицію з проханням висушити водойму у парку, де загинув 14-річний хлопець
Водойму почистили у 2021 році, архів Суспільне Рівне

У попередні роки водоймою в парку опікувався депутат Рівнеради, член комісії житлово-комунального господарства, заступник начальника районної адміністрації Олександр Нестерук. У коментарі Суспільному він відреагував на цю петицію.

"Це випадок дуже неприємний, сім'я втратила хлопчика, це дуже важко. Але за 12 років фактичного існування цього озера в парку Хіміків таких випадків не було. Один махом висушити просто .... Давайте засушимо Басів Кут, Лебединку, там теж бувають такі трагедії", — сказав Олександр Нестерук.

За його даними, максимальна глибина цієї штучної водойми у пікове заповнення сягає до трьох метрів. Наповнює її, зокрема, артезіанська свердловина. Коли рівень води падає, глибина сягає менш як два метри.

"Я думаю, якщо петиція набере певну кількість голосів, потрібно пройти якісь слухання, запитати мешканців, як вони ставляться до цього і на основі цього робити висновки", — додав депутат.

Що відомо

  • 11 лютого водоймі на мікрорайоні Ювілейний під кригу провалились троє підлітків, орієнтовно 14-ти років. Двох із них вдалося врятувати. Іще одного парубка рятувальники дістали без ознак життя.

Читайте також

  • Розвісять на деревах: у Рівному малювали ангелів до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні
  • "Вважаю, що взагалі найкращий твір": у Рівному презентували роман Уласа Самчука "На краю часу"
  • Без 8 березня і травневих, але з Днем українки й Шевченка: в Раді зареєстрували проєкт нових свят з вихідними
  • Про насильство і стрес: ГО з Рівненщини розробила онлайн-гру для шкільних психологів

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок