"Ми не можемо залишатися осторонь": 10 гривень з кожного квитка на фільм "Мирний-21" передадуть "Повернись живим"

"Ми не можемо залишатися осторонь": 10 гривень з кожного квитка на фільм "Мирний-21" передадуть "Повернись живим"

"Ми не можемо залишатися осторонь": 10 гривень з кожного квитка на фільм "Мирний-21" передадуть "Повернись живим"
Фото: Myrnyi-21 / Facebook

10 гривень з кожного квитка на фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва "Мирний-21" передадуть у фонд "Повернись живим". Про це повідомили 16 лютого у соцмережах стрічки.

"У час, коли на території України точаться кровопролитні бої за нашу незалежність, ми не можемо залишатися осторонь. Історія стрічки "Мирний-21" розповідає про початок війни у 2014 році на Луганщині, а фонд компетентної допомоги армії "Повернись живим" допомагає нашим бійцям боротись з окупантами", – йдеться у дописі.

Кошти будуть спрямовані на розвідувально-ударний комплекс (РУК) зі 120-міліметровими мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області.

"Станом на 15 лютого в межах проєкту "Довгі РУКи ТрО" зібрали вже 46% від потрібної суми або 4,98 мільйона. 582 тисячі квитків допоможуть дійти до мети і зібрати необхідні кошти", – додають у дописі.

Фільм виходить в українських прокат 22 лютого.

Що відомо про стрічку

У стрічці "Мирний-21" йдеться про події червня 2014 року, які відбулися на прикордонні Луганщини. Тоді російські спецслужби та сепаратисти намагалися схилити бійців луганського прикордонного загону зрадити Батьківщину. Росія намагалася повторити кримський сценарій: захопити українські території без бою. Попри відсутність досвіду, за рішенням чинного командира загін вступив у бій.

Це другий фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва, який розповідає про героїчні історії українських воїнів, і друга масштабна колаборація з фондом допомоги армії "Повернись живим".

У фільмі зіграли Роман Ясіновський ("Кіборги", "Крути 1918"), Віктор Жданов ("Кіборги"), Андрій Мостренко, Олексій Тритенко, Андрій Самінін ("Хайтарма"), Лорена Колібабчук та Максим Девізоров ("Номери").

Також у стрічці з’являться зірка воєнних драм "Черкаси", "Крути 1918", "Іловайськ 2014. Батальйон Донбас" Євген Ламах, Павло ЛіПаша Лі пішов до лав територіальної оборони через повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну. Загинув у березні 2021 року в Ірпені ("Штольня", "Тіні незабутих предків", "SelfieParty"), народна артистка України Лариса Руснак, Сергій Фролов, Марія Штофа та Зоя Власенко.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок