Соціальні установи Черкащини отримали три генератори від німецької організації

Соціальні установи Черкащини отримали три генератори від німецької організації

Соціальні установи Черкащини отримали три генератори від німецької організації
Суспільне Черкаси

Три генератори передали від німецької організації "Допомога дітям Чорнобиля" на потреби соціальних установ Черкащини. Так хочуть допомогти поліпшити умови перебування та праці у закладах під час відключень електроенергії, розповіла голова обласних громадських організацій "Союз Чорнобиль України" та "Діти Чорнобиля" Ольга Янчук.

Потужність таких генераторів — 6,5 кіловатів. Один генератор поїде у Звенигородку для безперебійної роботи харчоблока будинку-інтернату для інвалідів та престарілих.

"У нас на сьогодні перебувають 370 людей, із них — 42 переселенці. Ми забезпечимо підключення картоплечистки, електром’ясорубку. Також будемо подавати світло на харчоблок у випадку відключення світла", — прокоментував директор Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих.

генератор
Суспільне Черкаси

Другий генератор призначений для департаменту соцзахисту області, третій — передадуть Золотоніському будинку дитячої та юнацької творчості.

"Оскільки ми плануємо зробити бомбосховище у департаменті, нам потрібно забезпечити наші сервери, комп’ютери. Я думаю, що для роботи десяти комп’ютерів цього генератора буде достатньо", розповів директор департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало.

"Ми отримуємо гуманітарні вантажі від німецької організації «Допомога дітям Чорнобиля», яку очолює Ервін Кох. Я думаю, вони дуже добре знають, що нам зараз треба, тим більше після ракетних ударів", — зазначила Ольга Янчук.

черкаси
Фото ілюстративне: Суспільне

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок