Україна - п'ята в одиночному міксті на Юніорському Євро з біатлону: результат

Україна - п'ята в одиночному міксті на Юніорському Євро з біатлону: результат

Україна - п'ята в одиночному міксті на Юніорському Євро з біатлону: результат
AP Photos

Здобути другу поспіль медаль українцям не вдалося.

Юніорський чемпіонат Європи з біатлону продовжився змішаними естафетами. Після "класичної" естафети, в якій Україна здобула бронзову нагороду, відбувся одиночний мікст.

В синглміксті Україна була представлена двома біатлоністами: чоловічі етапи біг Владислав Чихарь, тоді як на жіночих виступила Олена Городна.

Гонку юніорська збірна України розпочала у топ-10. Чихарь використав три додаткових патрони на своєму першому етапі та передав естафету на дев'ятому місці Городній з відставанням у 26 секунд. Сама ж біатлоністка ще покращила результат України: попри три додаткових патрони Городна підняла команду на сьому позицію, хоча відставання до першого місця зросло до 41 секунди.

Перед заключним етапом Городної Україна навіть зберігала шанси на другу поспіль медаль. Спочатку Владислав Чихарь підняв команду у топ-4, і хоча згодом через один додатковий патрон Україна опустилася на шосте місце, відставав від третього місця лише на 11 секунд.

Олена Городна змогла покращити позиції України на останньому етапі, проте не фінішувати у топ-3. Перед останньою стрільбою біатлоністка втратила майже 20 секунд, які вже надолужити не змогла.

У підсумку Україна фінішувала на п'ятій позиції. Чемпіоном синглміксту стала Франція, яка на останній стрільбі випередила команди Словенії та Німеччини. "Срібло" та "бронзу" здобули Австрія, яка вирвала медаль, вийшовши зі стрільби четвертою, та Німеччина.

Юніорський чемпіонат Європи: одиночна змішана естафета

  1. Франція (0+6) 37:37.3
  2. Австрія (0+4) +15.2
  3. Німеччина (0+8) +15.6
  4. Словенія (0+7) +23.6
  5. Україна (0+10) +1:05.5
  6. Фінляндія (2+7) +1:08.9
На початок