Проблеми з електроенергією на Одещині планують усунути за кілька тижнів — Укренерго

Проблеми з електроенергією на Одещині планують усунути за кілька тижнів — Укренерго

Проблеми з електроенергією на Одещині планують усунути за кілька тижнів — Укренерго
Електромережа. Ілюстративне фото: unsplash

Протягом останніх днів дефіциту потужності в енергосистемі не було й ліміти до областей не доводили. У той час на Одещині зберігалися незначні мережеві обмеження, які планують протягом кількох тижнів усунути. Про це 16 лютого повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

За словами голови, через руйнування інфраструктури на Одещині, пропустити 100% електроенергії немає можливості. Проте протягом кількох тижнів "вузькі місця" в енергомережі планують усунути.

Володимир Кудрицький додав, що ситуація з електропостачанням покращилась завдяки відновленню робіт на підстанціях так електростанціях. Позитивно позначився вплив плюсової температури.

"Але оскільки вже завершується зима, час працює на українську енергосистему. Очікуємо, що якщо не буде нових масштабних руйнувань, то ситуація залишатиметься стабільною", — зазначив голова.

Як він стверджує, з січня Україна отримувала з Європи імпорт електроенергії. Наразі такої необхідності немає. Проте у випадку похолодання, зростання споживання, впливу інших факторів, які призведуть до дефіциту потужності, імпорт можуть відновити.

У ДТЕК Одеські електромережі зазначили, що 13 лютого в Одесі 100% будинків мали світло в білі зони графіків відключень. Загалом час з електроенергією склав 20 годин на добу. Жителі області мали світло цілодобово.

З 9 лютого на Одещині почали діяти нові графіки відключень електроенергії. Споживачів розподілили на шість груп. Ознайомитись з графіками можна за посиланням.

Читайте також

  • Одеський ДТЕК оштрафували на 85 тис. грн: у чому причина
  • Лампи розжарювання на LED-лампи: скільки обміняли в Одеській області
  • За 10 днів на Одещині ліквідували понад 800 аварій на електромережах

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок