Чергове авто поїхало до бійців на фронт з Хмельниччини

Чергове авто поїхало до бійців на фронт з Хмельниччини

Чергове авто поїхало до бійців на фронт з Хмельниччини
Перший відділ Кам’янець-Подільського РТЦК та СП

Черговий автомобіль MERSEDES-Benz відправили з Хмельниччини в найгарячішу точку військових дій - місто Бахмут - від першого відділу Кам’янець-Подільського РТЦК та СП.

Про це повідомили на сторінці першого відділу Кам’янець- Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП).

Автівку придбали за запитом нашого земляка, командира взводу 1 стрілецького батальйону 10 ОШБр капітана Сергія Случевського, який уже декілька місяців перебуває на лінії зіткнення та відвойовує окуповані ворогом українські території.

Сергій Случевський каже: "З отриманого військового досвіду знаю, що такі повнопривідні автомобілі просто незамінні під час ведення боїв. Вони надзвичайно ефективні для маневрів, перевезення озброєння, особового складу, особливо в тяжкі моменти, коли мова йде про евакуацію поранених. Тому, від себе особисто та від військовослужбовців з передової хочу висловити слова подяки начальнику першого відділу Кам’янець-Подільського РТЦК та СП підполковнику Роману Юрчику за надану в такий складний і не простий час допомогу, за те, що не залишаєтесь осторонь проблем військових і в різний спосіб намагаєтесь внести частку своєї душі у спільну мету - перемогу над ворогом".

Читайте також

  • Втретє було легше практично, але набагато важче морально: хмельницькі медики повернулися з деокупованої Херсонщини

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок