У Полтаві вдруге звільнили директорку комунальної організації Тетяну Татаріну

У Полтаві вдруге звільнили директорку комунальної організації Тетяну Татаріну

У Полтаві вдруге звільнили директорку комунальної організації Тетяну Татаріну
Фото: зі сторінки Тетяни Татаріної у Facebook

У Полтаві керівницю комунальної організації "Інститут розвитку міста" Тетяну Татаріну звільнили з посади. Про це 16 лютого вона розповіла Суспільному.

За її словами, обов’язки директорки організації вона буде виконувати до 20 лютого. Заяву на звільнення написала за згодою сторін.

"Депутатський корпус озвучив побажання (про звільнення – ред.), а звільнення за згодою сторін погоджене з роботодавцем, тобто Полтавською міською радою", – каже Тетяна Татаріна.

На сесії міської ради 27 січня 2023-го року частина депутатів міської ради мали питання до роботи "Інституту розвитку міста", тому не проголосували за надання фінансування із бюджету для установи.

За словами Тетяни Татаріної, нині не відомо, хто очолить комунальну організацію. Вона була на цій посаді 2 роки, це її друге звільнення.

"З кінця липня до кінця вересня 2022-го року не працювала через відсторонення, потім повернулась назад на посаду".

Що відомо

  • Тетяну Татаріну на посаду керівниці комунальної організації "Інститут розвитку міста" призначили 11 січня 2021-го року.
  • Керівниці та ще трьом працівникам комунального підприємства "Інститут розвитку міста" оголосили про підозри у підробці документів та розтраті державних грошей на понад пів мільйона гривень. Про це 1 липня під час брифінгу повідомляв тодішній керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.
  • 26 липня 2022-го року Тетяна Татаріна звільнилася з посади за згодою сторін. А 19 вересня її поновили.

Вибір редакції

На початок