У Львові попрощаються із військовими 125 бригади ТрО Андрієм Муравським та Валерієм Голенковим

У Львові попрощаються із військовими 125 бригади ТрО Андрієм Муравським та Валерієм Голенковим

У Львові попрощаються із військовими 125 бригади ТрО Андрієм Муравським та Валерієм Голенковим
Львівська міська рада

Сьогодні, 16 лютого, у Львові попрощаються із двома захисниками Андрієм Муравським та Валерієм Голенковим із позивним "Калина". Військових поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Андрій Муравський народився у Львові. Чоловік закінчив колишнє Львівське медичне училище. Після завершення навчання проходив військову службу в місті Перечин Закарпатської області. У мирний час Андрій працював зубним техніком в міській поліклініці, згодом почав займатися виготовленням меблів.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ Андрій Муравський добровольцем вступив у 125 окрему бригаду територіальної оборони. Захисник загинув 7 лютого. У нього залишилися дружина, четверо дітей, батьки, онук, брат та сестра.

Андрій Муравський
Андрій Муравський. Львівська міська рада

Валерій Голенков "Калина" родом зі Львова. Чоловік закінчив Технологічний фаховий коледж Національного лісотехнічного університету України. Протягом 1990-1992 років він проходив військову службу у Миргороді Полтавської області. Чоловік працював в органах внутрішніх справ та був капітаном поліції.

Із перших днів повномасштабної війни попри статус людини з інвалідністю Валерій вступив до лав 125 окремої бригади ТрО. Чоловік загинув 7 лютого, рятуючи побратима. У нього залишилася дружина, син та донька, двоє онуків та мама.

Валерій Голенков
Валерій Голенков. Львівська міська рада

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військових на Личаківському кладовищі. Читайте також

У Львові попрощаються із захисниками України Віталієм Мартиненком та Ігорем Захарком

На початок