Вікторія Ткачук провела четвертий старт у "зимовому сезоні" 2023 року: результат

Вікторія Ткачук провела четвертий старт у "зимовому сезоні" 2023 року: результат

Вікторія Ткачук провела четвертий старт у "зимовому сезоні" 2023 року: результат
Вікторія Ткачук, фото: AP Photos

Турнір відбувся в межах серії World Athletics Indoor Tour.

Українська легкоатлетка Вікторія Ткачук провела свій четвертий старт у 2023 році у бігу на 400 метрів. Це сталося у французькому місті Льєвен на турнірі серії World Athletics Indoor Tour у приміщенні.

Перед початком сезону-2023 Ткачук в ексклюзивному інтерв'ю Суспільне Спорт розповіла про зміну свого тренера. Вікторія почала працювати з особистим тренером чемпіонки Європи Фемке Бол.

Читайте також: "Увесь минулий рік я тренера не бачила". Українська бігунка Ткачук – про роботу в команді Фемке Бол і сезон-2023

Зимовий сезон Вікторія Ткачук розпочала 2 лютого 2023 року на турнірі у Остраві. У чеському місті українська легкоатлетка взяла участь у бігу на 400 метрів у приміщенні. Саме у Чехії Вікторія Ткачук покращила свій особистий рекорд у бігу на 400 метрів. У фіналі змагань українська легкоатлетка стала третьою з результатом 52.39 секунди, встановивши новий особистий рекорд у цій дисципліні.

На турнірі у Льєвені Вікторія Ткачук змагалась проти тієж таки Фемке Бол. Українка стала третьою у своєму забігу. Ткачук подолала 400 метрів за 53.96 секунди. За підсумками результатів двох забігів Вікторія посіла сьоме місце.

World Athletics Indoor Tour Gold. Льєвен, 400 метрів у приміщенні

  • 1. Фемке Бол (Нідерланди) - 50.20 сек
  • 2. Наталя Качмарек (Польща) - 50.90 сек
  • 3. Анна Келбасінська (Польща) – 51.40 сек

....

  • 7. Вікторія Ткачук (Україна) - 53.96 сек

На турнірі у Льєвені виступала ще одна українка. У потрійному стрибку "бронзу" завоювала Марина Бех-Романчук.

Читайте також: "Вирішила не ризикувати". Марина Бех-Романчук виграла "бронзу" на змаганнях, хоча знялася з них після першого стрибка

Як Вікторія Ткачук розпочала сезон 2023 у бігу на 400 метрів

  • Українська легкоатлетка встановила особистий рекорд у бігу на 400 метрів у чеській Остраві, показавши результат 52.39 секунди.
  • У польському Торуні Ткачук стала третьою з результатом 52.52 секунди.
  • Після змагань у Чехії та Польщі Вікторія взяла участь у турнірі у Метці, де пробігла 400 метрів у приміщенні за 52.70 секунди. Таким чином, результат у Льєвені є наразі найгіршим для Ткачук у сезоні.
На початок