У "Дії" тепер можна дивитись міжнародні новини — Мінцифри

У "Дії" тепер можна дивитись міжнародні новини — Мінцифри

Застосунок "Дія" у телефоні
Дія. Фото: Суспільне

Відтепер у “Дії” можна дивитися новини CNN . Про це інформує пресслужба Минцифри.

“Уже майже рік “Дія.TV” допомагає українцям залишатися в курсі останніх подій та дізнаватися правдиві новини. Відтепер разом з медіасервісом MEGOGO запускаємо в застосунку ще один телеканал — CNN International, частина Warner Bros. Discovery. Дивитися якісні міжнародні новини можна просто у застосунку “Дія”, — йдеться у повідомленні.

CNN International – один з найпопулярніших телеканалів на міжнародному рівні, зазначили у Мінцифри. Його транслюють більше ніж у 200 країнах з охопленням понад 350 мільйонів сімей.

Щоб подивитися CNN International у "Дії", потрібно:

  • авторизуватися у застосунку
  • перейти у розділ Послуги та обрати Дія.TV
  • вибрати CNN серед переліку каналів і програм.

Трансляція почнеться автоматично і може працюватиме у фоновому режимі. Тож можна буде далі користуватися смартфоном, не вимикаючи новини.

“Завдяки Дія.TV українці мають безоплатний доступ до новин просто у смартфоні. Тепер до українських новин додали і міжнародні. Першим додали провідне світове медіа — CNN International, яке дивляться 2 мільярди людей. Згодом додаватимемо й інші міжнародні канали, щоб українці завжди мали доступ до перевірених світових новин”, — сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Сервіс “Дiя.ТV” працює в застосунку “Дія” з березня 2022 року. Спочатку в застосунку були лише новини, потім перелік телеканалів розширили й додали контент для дітей, розважальні та інформаційні програми.

Читайте також

Росіяни обстріляли Покровськ, премʼєр Швеції в Україні, на Київщині зафіксували російську кулю. 357 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок