У Києві повертаються на маршрути майже 350 тролейбусів і трамваїв

У Києві повертаються на маршрути майже 350 тролейбусів і трамваїв

У Києві повертаються на маршрути майже 350 тролейбусів і трамваїв
Фото: "Київпастранс"/Facebook

У зв'язку зі зменшенням дефіциту електроенергії в країні, у Києві поступово повертається на вулиці електротранспорт. З 16 лютого у столиці відновлюють роботу 31 тролейбусний і 13 трамвайних маршрутів.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, загалом завтра на лінії вийдуть 186 тролейбусів і 157 трамваїв. З переліком маршрутів можна ознайомитись на сайті Київської міської державної адміністрації.

Що відомо про зміни руху електротранспорту Києва

13 лютого в Києві відновили один тролейбусний маршрут: № 31, що курсує від вулиці Милославської до станції метро "Лук’янівська".

13 січня на двох маршрутах у столиці почали курсувати трамваї. На маршрут №1 "вул. Старовокзальна - Михайлівська Борщагівка" виїде 10 трамваїв, а на № 3 "вул. Старовокзальна - вул. Сім'ї Сосніних" — чотири.

23 грудня у Києві через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці — трамваїв та тролейбусів була припинена. На маршрутах наземного електротранспорту курсували автобуси.

20 жовтня по всій території України через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів запровадили обмеження на користування електроенергією. Як повідомив мер столиці Віталій Кличко, у четвер, 20 жовтня, з метою економії електроенергії в Києві на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси.

Читайте також

У Києві на вулиці Вадима Гетьмана відремонтували колектор. На черзі відновлення дорожнього покриття

Вибір редакції

На початок