З інтернетом і генераторами: сили ППО на Київщині отримали два мобільні пункти

З інтернетом і генераторами: сили ППО на Київщині отримали два мобільні пункти

З інтернетом і генераторами: сили ППО на Київщині отримали два мобільні пункти
Фото: КОВА

У Київській області сили протиповітряної оборони отримали два мобільні пункти для роботи і відпочинку військових. Фургони оснастили необхідною технікою для забезпечення побуту захисників.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Сили ППО на Київщині отримали два мобільні пункти
Фото: КОВА

Пересувні пункти для захисників підготували Київська ОВА разом зі Столичним лісовим офісом держпідприємства "Ліси України". Їх передали військовим т.в.о. голови Київської обласної військової адміністрації Дмитро Назаренко і генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Мобільні пункти оснащені не лише місцями для роботи і відпочинку, а й кухнею.

кухня
Фото: КОВА

Зона відпочинку у пересувному пункті для сил ППО на Київщині
Фото: КОВА

А ще у пересувних пунктах будуть термінали Starlink, генератори і ноутбуки. Також військовим передали мікроавтобус для службових потреб.

Що відомо

Ще восени минулого року довкола Києва та області почали укріплювати рубежі оборони за допомогою довготривалих вогневих споруд. Про це повідомив командувач угруповання сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

У Чорнобильській зоні на Київщині пройшли навчання 120-ї бригади тероборони спільно з нацгвардійцями та прикордонниками. Військові готуються відбивати можливе повторне вторгнення РФ з боку білоруського кордону.

Також підрозділами угруповання сил та засобів оборони Києва нарощується система інженерних загороджень на півночі Київської області. Мінують танкодоступні ділянки місцевості та шляхи ймовірного висування противника.

Читайте також

У повітряному просторі Києва збили кілька літальних об'єктів

Швеція передає БМП та Archer Україні — прем'єр

"Ми хочемо зібрати для України хоча б бронетанкову бригаду" — Дуда

Вибір редакції

На початок