Нацгвардійця з Вінниччини нагородили орденом "За мужність"

Нацгвардійця з Вінниччини нагородили орденом "За мужність"

Нацгвардійця з Вінниччини нагородили орденом "За мужність"
Нацгвардієць Сергій Багулов. Фото: facebook.com

Нацгвардійця Сергія Багулова з Вінниччини нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний указ N81/2023 опублікували на сайті президента України.

Сергій Багулов народився у Росії. У 10 років переїхав в Україну, на Вінниччину. Армії присвятив 23 роки. Служив у Нацгвардії. Він був командиром 1-го взводу у складі 8-го полку оперативного призначення імені Івана Богуна.

2014-го, коли РФ анексувала Крим і частини Донецька й Луганська росіянин за національністю, заговорив українською. Звільняв Харківську облдержадміністрацію від проросійських силовиків, а потім Слов’янськ.

Після повномасштабного вторгнення його БТР одним із перших зайшов до Бучі. У Сєвєродонецьку визволяв з оточення побратимів. Воював у Сіверську, штурмом брав Білогорівку на Луганщині. Там був його останній бій.

7 лютого, йому мало б виповнитися 45 років. За три місяці після смерті чоловіку присвоїли звання звання лейтенанта (посмертно). Поховали офіцера на Алеї Слави у Вінниці. У Сергія залишилися батьки, брат, дружина Марина, старша донька Валерія, маленький син Матвій.

Наразі дружина загиблого нацгвардійця Марина, пише книгу про оборонців із Вінниччини. Меценатів для друку вже знайшла, а нині збирає історії загиблих на війні з Росією чоловіків, братів, татусів, синів.

У Сальнику, що на Вінниччині, на стіні ліцею, де навчався захисник, втановили меморіальну дошку.

Читайте також

Працюють у візантійському стилі: нацгвардійці розписують храм на Вінниччині

До річниці повномасштабного вторгнення: вінничан запрошують взяти участь у благодійній фото-акції

Вибір редакції

На початок