Колишній фізіотерапевт ФК "Шахтар" отримав відзнаку від Кличка за реабілітацію військових

Колишній фізіотерапевт ФК "Шахтар" отримав відзнаку від Кличка за реабілітацію військових

Колишній фізіотерапевт ФК "Шахтар" отримав відзнаку від Кличка за реабілітацію військових
Фото: КМДА

Мер Києва Віталій Кличко відзначив почесною грамотою фізіотерапевта та реабілітолога Олександра Єрьоміна. Він є засновником "Реабілітаційного центру EREMINCENTER", що допомагає військовослужбовцям, які постраждали під час бойових дій.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Центр працює на території Київського велотреку близько двох з половиною років і на волонтерських засадах підтримує військовослужбовців після поранення. Захисникам допомагають відновити опорно-руховий апарат за авторською методикою Єрьоміна. Раніше Олександр Єрьомін працював фізіотерапевтом у ФК "Шахтар", збірних України з гандболу, баскетболу, хокею, легкої атлетики, стажувався в Німеччині та Ізраїлі.

"Сьогодні дуже важливо об’єднувати зусилля для допомоги українським воїнам, які отримали поранення під час бойових дій, захищаючи Україну. І важливо, що оновлений київський велотрек має необхідні ресурси для роботи професійних та досвідчених реабілітологів, які полегшують і прискорюють нелегкий шлях до одужання наших захисників та захисниць", — зазначив Віталій Кличко.

Що відомо про проєкти реабілітації військових

В Україні вперше розробляється система онлайн-послуг для ветеранів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.

До одного мільйона гривень на розвиток власної справи — "Український ветеранський фонд" запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів, аби якнайшвидше повернути їх до мирного життя. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. З реабілітацією ветеранів Києву також допомагає Польща.

У грудні 2022 року стало відомо, що близько 100 тисяч киян воюють на фронтах за Україну, а з початку російського вторгнення загинули 419 жителів столиці.

Читайте також

На потреби ЗСУ передали понад 16 тонн товару, який ввезла російська компанія

На початок