Капітан збірної Туреччини з гандболу загинув внаслідок землетрусу. Зі спортсменом помер 5-річний син

Капітан збірної Туреччини з гандболу загинув внаслідок землетрусу. Зі спортсменом помер 5-річний син

Капітан збірної Туреччини з гандболу загинув внаслідок землетрусу. Зі спортсменом помер 5-річний син
Архів гандболіста

Раніше загинув екіпірувальник команди, за яку грав гандболіст.

Гандболіст Джемаль Кютахя загинув в результаті землетрусу, що сколихнув Туреччину 6 лютого 2022 року. Про смерть спортсмена повідомила Федерація гандболу Туреччини.

Землетрус магнітудою 7,7 балів за шкалою Ріхтера стався на південному східі Туреччини та території Сирії. Станом на вечір 15 лютого через землетрус померло більше 41 тисячі осіб.

Читайте також: Влада Туреччини скасувала всі спортивні змагання через землетрус. У країні перебувають 15 клубів УПЛ

Провінція Хатеп стала однієї з найбільш постраждалих у Туреччині через землетрус. Через руйнівні наслідки місцева футбольна команда "Хатайспор" оголосила про зняття із Суперліги. За гандбольну команду цього клубу - "Хатай" - виступав Джемаль Кютахя.

Гандболіст під час землетрусу знаходився у своїй квартирі. Разом з ним у приміщенні перебував 5-річний син. Доля дружини Джемаля наразі залишається невідомою.

"З глибоким сумом повідомляємо, що Джемаль Кютахя, капітан чоловічої збірної з гандболу та збірної з пляжного гандболу, та його 5-річний син, загинули в результаті землетрусу. Від імені Федерації гандболу Туреччини, ми хотіли б висловити сум за спортсменом та його сином, який представляв нашу країну на найвищому рівні як капітан національної збірної. Пам'ять про нього ми збережемо назавжди. Доєднуємося до родичів та гандбольної спільноти", - йдеться у повідомленні федерації.

Раніше "Хатай" повідомив про смерть екіпірувальника команди. В день землетрусу клуб опублікував інформацію про те, що 14 гравчинь жіночої волейбольної команди перебувають під завалами. Наразі інформації стосовно долі спорстменок немає.

Хто такий Джемаль Кютахя

  • Джемаль Кютахя народився 6 грудня 1990 року. Окрім турецьких гандбольних клубів спортсмен грав у Румунії та Катарі. З катарським гандбольним клубом "Аль-Шамаль" турок здобув перемогу у 2020 році в Лізі чемпіонів арабських країн.
  • Кютахя був капітаном національної збірної з гандболу на Іграх ісламської солідарності, що відбулися у 2022 році, де він посів з командою друге місце.
  • Кютахя також був капітаном національної збірної з пляжного гандболу та став найкращим бомбардиром на Іграх ісламської солідарності у 2019-му та 2021-му році.
  • Джемаль зіграв понад 150 матчів за гандбольну збірну Туреччини в приміщенні та пляжі.
  • У 2015 році Кютахя став членом національної збірної, яка посіла третє місце на Середземноморських пляжних іграх у італійській Пескарі.
  • Останнім клубом Джемаля став "Хатай", який в поточному сезоні наразі є непереможним лідером ліги.
На початок