"Довелося раніше піти з роботи". 33-річний професійний фінансист сенсаційно виграв матч на турнірі ATP: хто він такий

"Довелося раніше піти з роботи". 33-річний професійний фінансист сенсаційно виграв матч на турнірі ATP: хто він такий

"Довелося раніше піти з роботи". 33-річний професійний фінансист сенсаційно виграв матч на турнірі ATP: хто він такий
Delray Beach Open

Як хорват Матія Пецотич сенсаційно обіграв екстенісиста з топ-10 світового рейтингу.

На турнірі ATP 250, що проходить в американському Делрей-Біч, відбулася гучна сенсація. Перемогу в матчі першого кола здобув тенісист, основною діяльністю якого є робота у фінансових установах.

До основної сітки турніру ATP 250 у США потрапив 33-річний хорват Матія Пецотич. Теінсист переважно змагається на турнірах ITF та серії ATP Challenger Tour, але ніколи в кар'єрі не виходив до основної частини основних змагань ATP.

Гру в теніс Пецотич поєднує з посадою в приватній компанії з розвитку нерухомості у Флориді, куди влаштувався у 2021 році. Попри наявність основної роботи, тенісист продовжував виступати на турнірах, які проходили поруч з його місцем роботи. На турнірі в Делрей-Біч Пецотич вперше зміг пройти кваліфікацію. А після цього ще й здобув першу в кар'єрі перемогу в основній сітці турніру ATP.

Як виступив Матія Пецотич

Проте у кваліфікації змагань у Делрей-Біч хорват здобув дві поспіль перемоги - над американцями Стефаном Козловим і Теннісом Сандґреном, що входять до топ-250 світового рейтингу. Дебютувати той мав у матчі з іншим господарем змагань Джеком Соком, колишньою сьомою ракеткою світу.

Дебютний матч в основі турнірів ATP відвідав керівник Матії. Той побачив сенсаційну перемогу свого співробітника, що відігрався з 4:6 у першій партії. А згодом виграв два наступних сети з двома брейками на свою користь у кожному з них.

  • Огляд матчу Пецотич - Сок на турнірі ATP у Белрей-Біч:

Що сказав Пецотич після матчу

Коментуючи свою перемогу, тенісист розповів, за рахунок чого зміг здолати значно досвідченішого суперника. Та зізнався, що мусить брати додатковий вихідний на роботі для подальших виступів у Делрей-Біч.

"Я точно не очікував перемогти. Але й не виходив на матч з думкою, що точно програю. Потрібно бути реалістом: це [Сок] колишній тенісист з топ-10 з неймовірним досвідом у тенісі, з потужною подачею. На першій подачі він подавав [зі швидкістю] 134 милі на годину. Було б самовпевнено вважати, що я вийду й очікуватиму на перемогу", - цитує Пецотича офіційний сайт ATP.

"Проте я виявив, як можу зачепитися за цей матч та грати за рахунок двох-трьох комбінацій, які я відпрацьовував, - тоді в мене буде шанс. Якби я зламався під тиском або не зміг подати на матч... Але цього не сталося, і я переміг".

"Сьогодні мені довелося раніше піти з роботи, - сказав хорват. - Мав надіслати імейл усім співробітникам. Керівник дозволив мені піти. Доведеться брати інший вихідний на завтра".

У наступному матчі на Пецотича очікує зустріч з 55-ю ракеткою світу, американцем Давідом Гіроном. Гра відбудеться в четвер, 16 лютого.

Хто такий Матія Пецотич

  • 33-річний хорватський тенісист, що виступає на професійних турнірах з 2013 року.
  • Чинна 784-та ракетка світу. Особистий рекорд Пецотича в рейтингу ATP - 206-те місце, на яке хорват здіймався в листопаді 2015 року.
  • Змагання в Делрей-Біч - другий турнір для Пецотича в сезоні-2023. У січні він також брав участь у "челленджері" в американському Клівленді, де подолав кваліфікацію й вилетів у першому колі основної частини.
На початок