У Кропивницькому розглянули петиції про звільнення та висловлення подяки керівниці управління освіти

У Кропивницькому розглянули петиції про звільнення та висловлення подяки керівниці управління освіти

У Кропивницькому розглянули петиції про звільнення та висловлення подяки керівниці управління освіти
фото Кропивницької міськради/Суспільне Кропивницький

Комісія Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури розглянула петиції від кропивничан про звільнення та висловлення подяки начальниці управління освіти Лариси Костенко. Про це Суспільному розповів керівник пресслужби міськради Сергій Якунін.

Що відомо: дві петиції протилежного змісту про роботу керівниці управління освіти міста Лариси Костенко зареєстрували 19 та 25 січня. Керівниця громадської організації "Батьківська рада Кропивницького" Олена Бринза вважає претензії, які викладені в першій петиції, обґрунтованими, а створення другої петиції – про подяку – "штучною".

За його словами, на засіданні була присутня Лариса Костенко. Прийшла авторка петиції про звільнення Любов Скрипниченко. Вона є співзасновницею громадської організації "Кіровоградське обласне об'єднання батьків дітей з особливими потребами і інвалідів". Автор другої петиції про подяку Дмитро Матущенко, попри запрошення, на зустріч не з'явився.

Під час засідання Любов Скрипниченко переповіла висловлені у петиції претензії. Це – призначення некомпетентних керівників закладів освіти, низька організація в облаштуванні шкільних укриттів, неналежне отримання освіти дітей з інвалідністю.

Лариса Костенко відповіла, що діяла в межах визначених законом і рішеннями міської ради повноважень.

Комісія заслухала інформацію та вирішила у зв’язку з необхідністю детальнішого її вивчення оголосити перерву в роботі. Про остаточний результат розгляду повідомлять додатково.

На 14 лютого петицію про висловлення недовіри та звільнення з посади начальника Лариси Костенко підтримали 490 людей. Про висловлення подяки та відзначення – 486. Для розгляду у міськраді таких звернень необхідно, щоб їх підтримали 450 голосів.

Читайте також

  • Взуття, гроші, документи, сумки. Що гублять пасажири у громадському транспорті Кропивницького
  • Медики з Кіровоградщини надають допомогу жителям деокупованих громад Миколаївщини
  • Сироти при живих батьках. Працівники соцслужб Кіровоградщини повертають дітей у сім'ї
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок