У Сумському театрі презентували концерт-виставу "Love is love"

У Сумському театрі презентували концерт-виставу "Love is love"

У Сумському театрі презентували концерт-виставу "Love is love"
Суспільне Суми

"Love is love" — концерт-виставу з такою назвою підготували працівники Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва. У такому форматі артисти працювали вперше.

У Сумському обласному академічному театрі для дітей та юнацтва вирішили знайти відповідь на питання: "Що таке любов?". Своє тлумачення цього почуття продемонстрували під час концерту-вистави.

вистава
Суспільне Суми

"Формат незвичайний, бо ми не працювали так, як працювали над цим форматом. Тут люди співають, танцюють, ляльки. Це можна сказати не тільки концерт, це театралізований концерт, через гру акторську. Я, чесно кажучи, думав, що якось люди почнуть відмовлятися, що не будуть чи не хочуть – ні. Люди хочуть себе спробувати в іншій іпостасі", — розповідає режисер концерту-вистави Володимир Хорунжий.

вистава
Суспільне Суми

Глядачі прийшли до театру відпочити та подивитися на новий формат. "Ми намагаємося трішки переключатися на інший формат. Так, війна, але ми живемо і намагаємося вчитися жити з цим. Тому намагаємося відвідувати частенько вистави, концерти, полюбляємо ТЮЗ дуже, бо нам подобається гра акторів", — ділиться глядачка Ірина.

вистава
Суспільне Суми

За понад годину артисти театру співали та танцювали як сольно, так і у дуетах, тріо й ансамблях. Автор віршів, які декламувалися зі сцени — актор Віталій Радіонов. Головними героями цієї вистави були ляльки – Він та Вона.

вистава
Суспільне Суми

"Співають ті артисти, у яких спів не є фахом на сьогодні, так ми його розвиваємо. Я вірю в те, що колись у нас обов’язково, як це і передбачено типовим штатом, колись у нас будуть артисти-вокалісти, не багато, але їх п’ять має бути. У нас будуть колись артисти балету, бо їх десять мусить бути, у нас повинен бути оркестр", — говорить директор театру Микола Юдін.

вистава
Суспільне Суми

У театрі готують ще один новий формат — "робоча репетиція". З цією ідеєю трупа стартує за кілька днів. "Вистава має назву "Вакансія для сучого сина" — це досить цікавий детективний квест, постановкою якого зараз займається запрошений режисер – Ігор Азаров. Якщо бажають глядачі дізнатися, як народжується вистава, якщо глядачі бажають потрапити за лаштунки сцени, побачити всі найпотаємніші куточки, познайомитися із пані Мельпоменою, так би мовити, то запрошуємо 17 лютого",— розповіла завідувачка літературної частини театру Тетяна Свелеба.

Концерт-виставу "Love is love" у театрі для дітей та юнацтва повторно демонструватимуть глядачам 16 та 23 лютого.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок