Волинянина викрили на пропаганді комуністичного режиму в соцмережах

Волинянина викрили на пропаганді комуністичного режиму в соцмережах

Житель Камінь-Каширського району розповсюджував у заборонених соціальних мережах комуністичну пропаганду. Чоловіка викрили правоохоронці, – повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Іванна Поліщук.

Чоловік публічно поширював дописи з радянською символікою, возвеличував Сталіна та його тоталітарний комуністичний режим, а також розпалював національну ворожнечу та принижував честь та гідність українців та української мови. Чоловіка не затримали, суд обиратиме йому міру запобіжного заходу.

Наразі він отримав підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1, ч.2 ст. 436-1, йдеться про поширення комуністичної символіки та пропаганду комуністичного тоталітарного режиму. А також за ч. 1 ст. 161, йдеться про порушення рівноправності громадян залежно від їх національної, регіональної належності Кримінального кодексу України.

Найсуворіше покарання, яке може отримати підозрюваний – позбавлення волі Кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. Є одним із найсуворіших кримінальних покарань, знаходиться між обмеженням волі та довічним позбавленням волі.на строк до трьох років.

Читайте також: "Підтримував РФ: на Волині контррозвідка затримала пропагандиста"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок