Медики з Кіровоградщини надають допомогу жителям деокупованих громад Миколаївщини

Медики з Кіровоградщини надають допомогу жителям деокупованих громад Миколаївщини

Медики з Кіровоградщини надають допомогу жителям деокупованих громад Миколаївщини
фото Суспільне Кропивницький

Бригади центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіровоградщини надають медичну допомогу жителям деокупованих територій Миколаївщини. Нині медпрацівники перебувають у Снігурівській громаді. Про це повідомив генеральний директор центру Олександр Ярошенко.

З його слів, наразі на Миколаївщині працюють лікар, двоє фельдшерів та водій обласного центру екстреної медичної допомоги.

"Уже вдруге наша бригада виїхала допомагати жителям Снігурівської громади. Медики працюють по місту і селах не лише як "швидка", а й проводять медичні обстеження, за результатами яких скеровують хворих на лікування до центральної лікарні, а в окремих випадках до закладів Миколаєва, Кропивницького чи Києва. Люди зізнаються, що в окупації до лікарів звертатися боялися, деякі отримали медичну допомогу вперше за рік", – розповів Олександр Ярошенко.

Що відомо

У листопаді минулого року обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в рамках ініціативи з підтримки України під час повномасштабної війни UNITED24 отримав три реанімобілі. За інформацією Олександра Ярошенка, машини обладнані усім, щоб надати пацієнту в будь-якому критичному стані допомогу і довезти в лікарню.

Читайте також

  • У Кропивницькому запрацював безбар’єрний гінекологічний кабінет. Кому послуги надають безкоштовно
  • "За півтора року не було жодної скарги". На Кіровоградщині лікарня замовляє кейтерингові послуги на харчування пацієнтів
  • У Кіровоградській області можна перевірити свій ВІЛ-статус за допомогою оральних тестів
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок