Стартлист жіночої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону: коли бігтимуть українки

Стартлист жіночої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону: коли бігтимуть українки

Стартлист жіночої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону: коли бігтимуть українки
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Дебют для двох українок на чемпіонаті світу.

У німецькому Обергофі продовжується чемпіонат світу з біатлону. Після чоловічої індивідуальної гонки на старт вийдуть жінки, які подолають дистанцію у 15 км.

До індивідуальної гонки жіноча збірна України підходитиме з одним фінішем у топ-15 - Юлія Джима посіла 14-е місце в гонці переслідування. Завдяки цьому лідерка збірної України зберігає шанси на те, щоб потрапити до масстарту.

Читайте також: Хто з українців претендує на потрапляння у масстарт на чемпіонаті світу з біатлону: принцип відбору

Потрапила Джима і до складу біатлоністок на чемпіонат світу в індивідуальній гонці. Крім неї, туди увійшли Анастасія Меркушина, а також дві дебютантки - Любов Кип'яченкова та Анна Кривонос.

Відкриватиме гонку у складі збірної України буде саме Джима, вона потрапила до першої групи біатлоністок і бігтиме 30-ю. У другій групі - Любов Кип'яченкова (50-й), у третій - Анна Кривонос. Закриватиме гонку Анастасія Меркушина, яка отримала 86-й номер.

Стартлист України на жіночу індивідуальну гонку чемпіонату світу

  • 30. Юлія Джима
  • 50. Любов Кип'яченкова
  • 79. Анна Кривонос
  • 86. Анастасія Меркушина

Більшість фавориток індивідуальної гонки увійшли до першої стартової групи. Чинна чемпіонка світу в індивідуальній гонці Маркета Давідова отримала другий стартовий номер, лідерка загального заліку Жюлія Сімон - шостий. Також у першій групі біатлоністок італійка Доротея Вірер, норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволл (9-й номер), француженка Лу Жанмоно (15-й), шведка Ганна Еберг (20-й) та німкеня Деніз Геррманн-Вік (33-й).

Серед біатлоністок, які стартуватимуть у більш пізніх групах, варто відзначити австрійку Лізу Терезу Гаузер (35-й).

Повертаються після хвороби Ліза Вітоцці - лідерка заліку індивідуальних гонок (11-й стартовий номер), а також Ельвіра Еберг (60-й номер на старті). Не змагатиметься в індивідуальній гонці призерка переслідування Марте Олсбю Ройзеланд, а також француженка Софі Шову.

Початок жіночої індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону 15 лютого - о 15:30 за київським часом.

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок