Теніс, комп’ютерні ігри та вигул тварин: у Києві відкрився один із найбільших "пунктів незламності"

Теніс, комп’ютерні ігри та вигул тварин: у Києві відкрився один із найбільших "пунктів незламності"

Теніс, комп’ютерні ігри та вигул тварин: у Києві відкрився один із найбільших "пунктів незламності"
Фото: КМВА

Один із найбільших "пунктів незламності" столиці розташований у Деснянському районі. Його організували на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Про це повідомляє КМВА.

У пункті можуть розміститись щонайменше 3 тисячі людей. Зокрема, там є відокремлена зона відпочинку на 100 ліжок, яку за необхідності можуть збільшити в півтора рази.

чернетка
Фото: КМВА

чернетка
Фото: КМВА

"Усі спальні місця – це зручні ортопедичні ліжка з ламелями, якісними матрацами та приліжковими тумби. Відстань між ними – відповідає санітарним нормам. Тож люди похилого віку, мами з маленькими дітьми і взагалі всі охочі отримають здоровий відпочинок", — йдеться в повідомленні.

Тут пропонують спортивні розваги – теніс, різноманітні тренажери, комп’ютерні ігри. Також відвідувачі можуть приготувати гарячу їжу на свій смак, а при вході є десяток вуличних пічок із запасами дров.

чернетка
Фото: КМВА

чернетка
Фото: КМВА

Завдяки генераторам можна зарядити ґаджети, скористатись супутниковим інтернетом. Є зона матері та дитини із наявними засобами гігієни, а ще територія для вигулу тварин.

Працює "пункт незламності" з 12:30 до 20:00 щоденно. А у випадку блекауту прийматиме киян цілодобово.

Що відомо про "пункти незламності" у Києві та області

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.

У Києві біля станції метро "Лісова" відкрилося "містечко незламності", яке розраховане на понад 1000 людей. Воно оснащене 7 потужними генераторами, які поєднані в одну мережу для забезпечення безперебійного електропостачання.

З'явилася інтерактивна мапа пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області. Станом на 6 лютого в регіоні створено 440 "пунктів незламності". Найбільше їх облаштували у будівлях органів місцевої влади.

23 грудня у Києві відкрили ще 52 пункти обігріву. Вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. Загалом у Києві розгорнуто більш як 500 "пунктів незламності". За весь період функціонування ними скористалися понад 23 тисячі киян.

Читайте також

50 "пунктів незламності" Київщини отримали гуманітарну допомогу від ООН

В Одесі готують до відкриття "Юрту незламності"

На початок