У Новоукраїнці й селах громади ввімкнуть вуличне освітлення

У Новоукраїнці й селах громади ввімкнуть вуличне освітлення

У Новоукраїнці й селах громади ввімкнуть вуличне освітлення
Facebook Олександрійська міська рада

У населених пунктах Новоукраїнської громади відновлюють зовнішнє освітлення. Ліхтарі світитимуть у місті Новоукраїнці й 15 селах, які входять до громади. У Новоукраїнці освітлення працюватиме з 17:30 до 23:00 години. Села самі визначатимуться з графіком. Про це розповів Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Планують відновити все освітлення, яке було в громаді до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. "Громада отримала всі дозволи від енергетиків. Ліміти енергоспоживання дозволяють це зробити", – каже Олександр Корінний.

За словами міського голови, до відключень електрики через війну вся громада уночі освітлювалася. "У Новоукраїнці встановлені LED лампи, які "тягнуть" дуже мало. Зі старим освітленням залишилися лише три вулички в місті. Села також всі освітлюються. Коли ми приєднували до себе старостати, то їм обіцяли, що у всіх старостатах зробимо світло. В одних воно вже було, але не повністю. В інших зовсім не було. Зараз всі старостати мають світло. Ми його робили вже енергоощадним. У центрі громади взагалі система, коли можна вмикати лампи на 20, 40 чи 60 відсотків потужності".

Упродовж одного-трьох днів мережу перевірятимуть. "Треба все налагодити й відновити, тому що воно довго не працювало, – каже Олександр Корінний. – Поки плануємо, що в Новоукраїнці освітлення працюватиме щодня до початку комендантської години. Якщо ліміти на область або громаду дадуть менші, доведеться скорочувати терміни роботи освітлення або шукати інші варіанти".

Читайте також

  • У Кропивницькому увімкнули вуличне освітлення
  • У ліцеї міста Новоукраїнка живуть понад 70 переселенців з Донеччини та Луганщини
  • "Нині у підприємств одна мета – вижити". Як під час війни працює Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів
  • Підтримують тих, хто втратив дім чи заробіток. У Новоукраїнці ремонтують одяг для переселенців
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок