У Полтаві видають дитяче харчування та речі: де та хто може отримати

У Полтаві видають дитяче харчування та речі: де та хто може отримати

У Полтаві видають дитяче харчування та речі: де та хто може отримати
Суспільне Полтава

Понад 32 тисячі заявок від переселенців та місцевих жителів на отримання дитячого харчування та речей обробили у гуманітарному центрі у Полтаві. Він від травня працює у приміщенні палацу дозвілля «Листопад», говорить керівниця центру Наталія Похилько. За її словами, допомогу охочим видають по документах.

Полтавка Олена Шамрай прийшла у центр гуманітарної допомоги по дитячу суміш для найменшого із трьох своїх онуків.

"Мене дуже привітно зустріли, як бабусю, бо мама з дітками ж, а я прийшла. Прийшла по суміші маленькому, найменшому півтора рочки. На місяць, хлопчик же їсть і росте, може на більше трішки. І принесла речі теж, від маленьких і старшого хлопчика. Хай дітки теж користуються", - розповідає полтавка Олена Шамрай.

У Полтаві видають дитяче харчування та речі: де та хто може отримати
Переселенці подають заявки на отримання допомоги. Суспільне Полтава

У цьому центрі для переселенців та місцевих у будні видають одяг, засоби гігієни та дитяче харчування, говорить керівниця Наталія Похилько.

"Основним напрямком нашої роботи є надання допомоги ВПО, у яких є дітки. Це дитяче харчування. Тут у нас є суміші, пюре для діток включно до 3 років. Ми надаємо допомогу і полтавським родинам, які опинилися у скрутному становищі. Для того, щоб отримати харчування, їм потрібно надати довідку про статусність, тобто це довідка малозабезпеченої родини або багатодітної", - пояснює керівниця гуманітарного центру Наталія Похилько.

За словами Наталії Похилько, центр працює від травня минулого року. За цей час надали допомогу людям за понад 32 тисячами заявок. Із них понад 2 тисячі разів зверталися за місяць цього року. Аби отримати дитяче харчування та речі, люди мають взяти із собою паспорт, довідку внутрішньо переміщеної особи або ж про малозабезпеченість чи багатодітність.

У Полтаві видають дитяче харчування та речі: де та хто може отримати
Пакунки з дитячим харчуванням. Суспільне Полтава

У центрі людям допомагають волонтери. Зокрема, Олександр Черевaтенко розпаковує партію дитячого сухого харчування.

"Вибірка дуже велика від 12 до 36 місяців. Його найбільше всього беруть і він найбільше в попиті. Зараз мені потрібно оце розпакувати, передивитися строки придатності для того, щоб бути впевненим, що ми видаємо тільки те, що нікому не нашкодить, а буде тільки на користь", - говорить волонтер Олександр Череватенко.

За словами керівниці гуманітарного центру, роботу налагодили представники міської ради, а саму допомогу, зокрема, дитяче харчування надають волонтерські організації.

Вибір редакції

На початок