У селі на Буковині діти займаються у переповненому дитсадку: коли відкриють новий

У селі на Буковині діти займаються у переповненому дитсадку: коли відкриють новий

У селі на Буковині діти займаються у переповненому дитсадку: коли відкриють новий
Нова будівля дитсадка. Фото: Facebook / Чернівецька ОВА

У Колінківцях Чернівецької області дошкільнята навчаються у двох старих будівлях, які не мають приміщень для всіх груп. Через це приблизно по 60 дітей навчаються разом. Наразі завершують облаштування нового дитсадка, який зводили з 2015 року.

Реконструкцію будівлі дитсадка фінансували за гроші фонду розвитку, ще майже три мільйони гривень виділи з бюджету громади. Новий дитсадок вміщуватиме шість груп. Там облаштували кухню, їдальню, спальні та навчальні класи та ліфт для інклюзивних дітей.

Садок не здали в експлуатацію, бо за сім років змінились державні будівельні норми — тепер потрібно додатково облаштувати безбар’єрні вбиральні, каже заступник голови Топорівської громади Денис Павленчук.

"Нині ще потрібно під'єднати будівлю до газопостачання та усунути недоліки щодо доступності. На це виділили 750 тисяч гривень", — розповів Павленчук.

Завершити будівельні роботи та здати в експлуатацію дитсадок планують впродовж чотирьох місяців, розповіла перша заступниця начальника ОВА Альона Атаманюк.

У селі є приблизно 400 дітей-дошкільнят, втім через брак місця їх ніде розмістити, розповіла директорка дитсадка Віоріка Руснак. Якщо новий садок запрацює, у селі планують відкрити ясельну групу для дітей, яким менш як три роки.

Читайте також

"Без світла діти боялися сидіти в укритті". Громада на Буковині отримала генератори для садків

"Вчать поводитись з мінами та робити непрямий масаж серця". У ліцеї в Чернівцях облаштували клас безпеки

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок