У Житомирі завершують поточний ремонт доріг

У Житомирі завершують поточний ремонт доріг

У Житомирі завершують поточний ремонт доріг

Житомирське "Управління автомобільних шляхів" завершує роботи з поточного ремонту на Західному шосе та вулицях І.Мазепи і С.Параджанова. Також бригада відновлює асфальтобетонне покриття в місцях розкопок водоканалу.

На вулиці І.Мазепи відремонтували дві з половиною тисячі квадратних метрів асфальтобетонного покриття. Міському бюджету це обійшлося у понад два мільйони гривень, каже керівник комунального підприємства управління автомобільних шляхів Володимир Мазур.

Володимир Мазур: "Підприємство наразі виконує роботи з поточного ремонту на вулицях Івана Мазепи, Сергія Параджанова та Західному шосе. Також бригада виконує відновлення асфальтобетонного покриття в місцях розкопок водоканалу. Для виконання робіт з поточного ремонту вулиць міста задіяно більше 50 працівників".

Представник Управління автомобільних шляхів Житомирської міськради Віктор Петришин розповів, що поточний ремонт вулиці на Івана Мазепи розпочали наприкінці квітня, зараз роботи на завершальному етапі.

Віктор Петришин: "Проводиться поточний ремонт вулиці Івана Мазепи. Задіяно четверо працівників в бригаді робочих, каток, автомобілі, які возять асфальтобетонну суміш, машина поливомийна, яка підвозить воду і тягне пересувний гідроматор. Ще задіюємо плужно-щіточний трактор, вимітаємо вирізки, "глобуси" задіюємо, пилососи. Все одно транспорт їздить, і ми на просадку даємо покриття. Все, що ми робимо, простоїть років 5".

Авторка: Аліна Домбровська

Вибір редакції

На початок