У Північній Кореї вперше випустили марку із зображенням дочки Кім Чен Ина

У Північній Кореї вперше випустили марку із зображенням дочки Кім Чен Ина

У Північній Кореї вперше випустили марку із зображенням дочки Кім Чен Ина
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин з дочкою Джу Ае під час святкування 75-ої річниці заснування північнокорейської армії, 9 лютого 2023 року, фото: AP

Північна Корея сьогодні 14 лютого оприлюднила дизайн нової марки, на якій вперше зображена дочка лідера країни Кім Чен Ина, відома як Джу Ае.

Про це пише The Korea Times.

Зазначається, що ескізи марок були завантажені на веб-сайт North Korea Stamp Corporation. Вони показують фотографії лідера Північної Кореї та його дочки під час випробування міжконтинентальної балістичної ракети Hwasong-17 (МБР) у листопаді минулого року.

Читайте також: Південна Корея створить нову ракету для протидії артилерії КНДР

Це перший випадок, коли КНДР випустила дизайни марок із зображенням другої дитини Кім Чен Ина Джу-Ае після того, як вона вперше була представлена ​​публіці минулого року.

З восьми марок п’ять малюнків містили публічну появу Джу-Ае, включаючи її прогулянку з лідером Півночі, рука об руку, перед ракетою на мобільній пусковій установці та фотографування з військами.

Вважається, що Джу Ае зараз близько 10 років. Минулого тижня вона супроводжувала Кім Чен Ина на військовому параді на честь святкування 75-ої річниці заснування північнокорейської армії.

У КНДР вважають, що появи Джу Ае на публіці можуть свідчити про те, що вона стане наступницею лідера Північної Кореї.

Читайте також

"Неетичний злочин" — у КНДР критикують постачання США танків в Україну

Північна Корея постачала зброю в Росію, зокрема для ПВК "Вагнер" — у США оприлюднили докази

Вибір редакції

На початок