"Виключно технічне непорозуміння". УАФ продавала сувенірний календар без зображення Закарпаття на мапі України

"Виключно технічне непорозуміння". УАФ продавала сувенірний календар без зображення Закарпаття на мапі України

Області бракує на його останній сторінці.

Українська асоціація футболу продавала сувенірний календар без зображення Закарпатської області частиною України. Організація визнала цей факт на сторінці у Facebook.

У понеділок на зображення мапи України на календарі звернули увагу в Telegram-каналі KDK. Сувенір був виданий на честь 30-річчя УАФ і продається в офіційному інтернет-магазині організації.

На сторінках календаря, що позначають місяці з прив'язкою окремих регіонів України до футболістів і тренерів національної збірної з футболу, Закарпатська область присутня на мапі. Утім, її бракує на останній сторінці.

Календар
Telegram / kdk_ua

Як відреагували в УАФ

В Асоціації підтвердили факт помилки, якої припустилися під час створення календаря. Та вибачилися, назвавши її "виключно технічним непорозумінням".

"На одній зі сторінок календаря на мапі України дизайнер примудрився «загубити» цілу Закарпатську область. Дякуємо уважним вболівальникам, які й помітили помилку. Щиро просимо вибачення в усіх патріотів і шанувальників футболу із Закарпаття та всієї України за це виключно технічне непорозуміння", - йдеться в заяві.

"Дизайнер вже отримав догану, зобов’язання позапланово перерахувати донат на ЗСУ та придбати додому величезну карту України, де зображені і Закарпаття, і Крим, і Донецька, і Луганська області, і всі-всі регіони нашої рідної Батьківщини, яка героїчно дає відсіч російським окупантам. Ще раз просимо пробачення, дякуємо за розуміння і бажаємо усім нам якнайменше помилок в житті та роботі".

Водночас на момент публікації новини календар досі доступний для придбання в онлайн-магазині УАФ.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у листопаді 2022 року з'явився на публіці із фанатським шарфом, на якому Закарпаття зображено в складі Угорщини.
  • Влітку 2021 року українська Прем'єр-ліга затвердила велику емблему з картою України для команд національного чемпіонату. На ній зображена мапа України з гаслами "Слава Україні" та "Героям слава!".
На початок