Громаді Києва повернули будівлю вартістю майже 70 млн грн

Громаді Києва повернули будівлю вартістю майже 70 млн грн

Громаді Києва повернули будівлю вартістю майже 70 млн грн
Фото: Уніан

Дарницька окружна прокуратура захистила інтереси громади та повернула до комунальної власності столиці нежитлові приміщення вартістю майже 70 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що будівля по вул. Ю. Шевельова належить територіальній громаді міста та з 1992 року використовувалася Дарницьким районним медичним об’єднанням, а в подальшому — Київською міською клінічною лікарнею №1.

Громаді Києва повернули будівлю вартістю майже 70 млн грн
Будівля по вул. Ю. Шевельова у Дарницькому районі, яку повернули у власність територіальної громади Києва Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

У прокуратурі з'ясували, що у 2017 році приміщення вибуло з комунальної власності на підставі підробленого документу, а в подальшому було перепродано третім особам.

"Реагуючи на порушення, окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування вказаного об’єкту від незаконного власника",— йдеться у повідомленні.

Суд позов задовольнив, скасувавши рішення про державну реєстрацію права власності. Приміщення повернулося до комунальної власності столичної громади,— підсумували у прокуратурі.

Що відомо про повернення будівель та земельних ділянок у власність громад у Києві

Дніпровська окружна прокуратура Києва забезпечила реальне виконання рішення суду про повернення територіальній громаді столиці незаконно відчуженої адміністративної будівлі вартістю понад 159 млн гривень. Приміщення знаходиться на проспекті Павла Тичини.

Землю у Київському регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава" звільнять від самовільної забудови. Господарський суд Києва задовольнив позов в інтересах столичної громади.

Київська міська прокуратура відстояла у касаційному суді право киян на земельну ділянку прибережної захисної смуги річки Дніпро, що розташовується у Гідропарку на пляжі "Золотий" на острові Венеціанський.

Територіальній громаді столиці повернуто земельну ділянку площею 1,13 га вартістю понад 110 млн грн, що розташована на проспекті Соборності у Дніпровському районі міста Києва.

Прокуратура у судовому порядку повернула столичній громаді земельну ділянку у Дарницькому районі вартістю понад 208 млн гривень. Одна з приватних фірм отримала землю в оренду площею понад 4 га на вул. Ревуцького. Планували побудувати багаторівневий паркінг, але використовували ділянку як платну автостоянку.

Читайте також

У Києві чоловік побив водія маршрутки та викрав виручку

Перетин кордону за 7,5 тис доларів. На Київщині викрили керівника благодійного фонду

У Києві затримали колаборанта з Луганщини, який переховувався в лавах Червоного Хреста

На початок