"Кохання переможе": де на Київщині зареєструвати шлюб у День Св. Валентина

"Кохання переможе": де на Київщині зареєструвати шлюб у День Св. Валентина

"Кохання переможе": де на Київщині зареєструвати шлюб у День Св. Валентина
ілюстративне фото Pixabay

Міністерство юстиції уп’яте поспіль реалізує на Київщині і в країні загалом проєкт подовженої реєстрації шлюбів у День закоханих. 14 лютого (у Валентинів день) усі охочі можуть подати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) і зареєструвати шлюб у день звернення.

Про це повідомляє Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

На Київщині учасниками проєкту "Кохання переможе" Мін’юст визначив 3 відділи держреєстрації актів цивільного стану, які працюватимуть у подовженому режимі:

  • Печерський відділ ДРАЦС: м. Київ, вул. Цитадельна, 7/10.
  • Бориспільський відділ ДРАЦС: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 45.
  • Броварський відділ ДРАЦС: м. Бровари, вул. Київська, 155.

Хоча шлюб можуть зареєструвати у день звернення, закохані можуть завчасно подати заяви і призначити бажаний час реєстрації 14 лютого.

Особливий порядок створення сім’ї у День закоханих Мін’юст започаткував 5 років тому. Раніше проєкт називався "Кохання поза часом", цьогоріч назва — "Кохання переможе". Передбачено, що 14 лютого прийом заяв та проведення державної реєстрації шлюбу триває не до встановленого робочого часу, а пізніше. У довоєнні роки у День Св. Валентина ДРАЦСи, які були учасниками проєкту, працювали до 00.00. Цьогоріч шлюби у трьох визначених відділах ДРАЦС на Київщині реєструватимуть з 08:00 до 20:00. Інші відділи працюватимуть у звичайному режимі.

Що відомо

В Україні з 7 березня до 30 вересня 2022 року 2435 пар одружилися за особливим порядком реєстрації шлюбів в умовах воєнного стану. Найбільше — 322 пари зареєстрували шлюб у Києві.

В умовах війни Міністерство юстиції спростило процедуру реєстрації шлюбу.

Читайте також

У КОВА розповіли, в яких районах Київщини найбільше народжують дітлахів

Вибір редакції

На початок