Майже 10 млн застави: в Ужгороді шістьох підозрюваних в організації переправлення чоловіків через кордон взяли під варту

Майже 10 млн застави: в Ужгороді шістьох підозрюваних в організації переправлення чоловіків через кордон взяли під варту

Майже 10 млн застави: в Ужгороді шістьох підозрюваних в організації переправлення чоловіків через кордон взяли під варту
Фото: Закарпатська обласна прокуратура

В Ужгороді шістьох підозрюваних в організації переправлення військовозобов’язаних через кордон взяли під варту з правом внести майже 10 млн грн застави. Про це повідомила Суспільному речниця Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк.

За її словами, прокуратура готується оскаржити в апеляційному порядку рішення щодо запобіжних заходів двом підозрюваним — ужгородцю та мукачівцю.

"Щодо жителя Ужгорода, сторона обвинувачення наполягатиме на збільшенні розміру грошової застави. Наразі його взяли під варту з можливістю внесення 107 тис. 360 грн застави", — розповіла речниця. Вона додала: прокуратура наполягатиме на безальтернативному триманні під вартою мукачівця. Його взяли під варту з можливістю внесення 1 млн 878 тис. 800 грн застави.

"Щодо нього на розгляді в судах перебувають кілька інших кримінальних проваджень. Зокрема, йому інкримінують організацію двох злочинних груп, що займалися розповсюдженням наркотиків і психотропів на території Закарпаття", — розповіла Хижняк.

Речниця додала: уродженця Луганська, який наразі проживає в Ужгороді, взяли під варту із заставою у розмірі 2 млн 13 тис. грн, жителя Берегівського району — із заставою в 1 млн 905 тис. 640 грн. Також запобіжні заходи обрали й двом жителям Виноградова. Їх взяли під варту із заставою в 1 млн 878 тис. 800 грн кожному.

Що відомо:

  • Підозрюваних в організації переправлення чоловіків, що підлягають призову на військову службу, через кордон затримали 9 лютого. Перетин кордону мав відбуватися поза межами пунктів пропуску.
  • За перетин підозрювані мали отримати від 3000 до 5000 доларів. Переправити мали намір 10 осіб, тож за свої послуги затримані могли одержати до 50 тисяч доларів США.
  • Наразі досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють усі деталі справи, а також роль кожного з затриманих чоловіків в організації переправлення військовозобов'язаних через кордон.

Читайте також:

  • Україна запровадила санкції проти 200 росіян, у Кремлі відклали нову хвилю мобілізації, 355 день війни. Онлайн;
  • Російські війська ведуть наступ на п'ятьох напрямках — Генштаб;
  • Був директором пекарні, а зараз — військовий: історія бійця "Карпатської Січі" з позивним "Малюк";
  • Карта Закарпаття в кольорах угорського прапора. Генпрокуратура відкрила провадження щодо депутатки Закарпатської облради.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок