"Від ейфорії до великого смутку за кілька секунд". У Бельгії воротар помер після відбиття пенальті

"Від ейфорії до великого смутку за кілька секунд". У Бельгії воротар помер після відбиття пенальті

"Від ейфорії до великого смутку за кілька секунд". У Бельгії воротар помер після відбиття пенальті
Bart Vandenbroucke

Голкіперу регіонального клубу Арне Еспелю було 25 років.

Бельгійський голкіпер Арне Еспель помер після відбитого пенальті у футбольному матчі. Про це повідомляє видання Het Nieuwsblad.

Еспель виступав у другому дивізіоні Фландрії за резервну команду клубу "Вінкел-Сен-Елої"Основна команда грає в третій бельгійській лізі.. У домашньому матчі регіональної ліги у його ворота було призначено пенальті в другому таймі, який успішно відбив Еспель.

Утім, одразу після вдалої гри на лінії воріт голкіперу стало погано. За повідомленнями видання, той упав на землю й почав труситися, після чого Еспелю кинулися надавати першу медичну допомогу.

На поле прибули представники екстренної медичної служби. З використанням дефібрилятора вони намагалися стабілізувати стан 25-річного футболіста.

Та врятувати життя Еспелю не вдалося. За даними регіонального видання KW, гравець помер у госпіталі.

Як прокоментували інцидент у клубі

"Наші гравці одразу побачили, що відбувалося щось серйозне. Негайно було сповіщено екстренні служби. Дехто з присутніх застосував СЛРЗасоби серцево-легеневої реанімації.. Арне, зрештою, доставили до лікарні в критичному стані, де він помер. Коли до нас дійшли новини, в їдальні стало дуже тихо. Ейфорію через відбитий пенальті та величезний смуток [розділяли] декілька секунд", - розповів менеджер Вім Дюмонт.

"Як ми запам'ятаємо Арне? Він був хлопцем нашого клубу, грав тут з дитинства і, мабуть, тут і залишився б. Він був тихим та привітним, не можу сказати про нього жодного поганого слова. Він також дуже добре виступав цього сезону і вкотре це дозвів, коли відбив пенальті. Його також тепло вітали в юнацькій команді, де він є тренером воротарів. Це велика втрата для нашого спорту в цілому. Але насамперед, звісно, для його родини".

На початок