У Сумській області поліція вилучила 180 згортків з наркотиками у кількох чоловіків

У Сумській області поліція вилучила 180 згортків з наркотиками у кількох чоловіків

180 згортків з психотропними речовинами вилучили у кількох мешканців Сумщини. Про це зазначили у поліції Сумської області.

До поліції надійшла інформація щодо осіб, які можуть бути причетними до збуту психотропних речовин шляхом "закладок", йшлося в офіційному повідомленні.

Спочатку викрили 22-річного конотопчанина, у якого в ході поверхневої перевірки було знайдено 45 згортків з психотропною речовиною PVP. Також затримали ще одного 22-річного місцевого жителя, у якого під час поверхневого огляду виявили та вилучили 25 згортків з психотропною речовиною РVP, повідомили в поліції Сумської області.

Згодом був затриманий 23-річний уродженець Черкаської області, який за інформацією поліції, теж займався збутом наркотиків у Конотопі. При собі хлопець мав 68 згортків білої кристалічної речовини, зовні схожої на PVP.

Ще одного чоловіка викрили дільничні офіцери поліції спільно з поліцейськими офіцерами громади. Правоохоронці вилучили у 28-річного чоловіка 20 згортків з білою кристалічною речовиною, зовні схожою на PVP, а також 22 згортки з психотропною речовиною, зовні схожою на метадон.

Наразі чоловіків затримано в порядку ст. 208Затримання уповноваженою службовою особою. Кримінального процесуального кодексу України.

Затриманим повідомили про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 307Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Кримінального кодексу України.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок