Надати звання Героя України: дружина загиблого бійця з Вінниці збирає підписи

Надати звання Героя України: дружина загиблого бійця з Вінниці збирає підписи

Надати звання Героя України: дружина загиблого бійця з Вінниці збирає підписи
Денис Лабунський. Фото: Вінниця 24

Присвоїти звання Героя України (посмертно) загиблому бійцю Денису Лабунському. Таку петицію на сайті президента зареєструвала дружина захисника Тетяна Лабунська.

Вінничанин Денис Лабунський (1993 року народження) до початку повномасштабного вторгнення був за кордоном. Звідти приїхав, аби захищати країну. На фронт пішов добровольцем. Був кулеметником штурмової роти спеціального призначення "Азов". Загинув військовий 24 листопада 2022 у Бахмуті на Донеччині під час виконання бойових дій.

"Цитуючи його слова: "Я йду за свою сім’ю, за близьких людей, за всіх українців, хто, як не ми, потрібно починати з себе. Я йду заради наших майбутніх дітей, перемога буде за нами!", — написала у петиції Тетяна Лабунська.

Денис Лабунський був спортсменом, КМС з важкої атлетики. Військову строкову службу проходив у 95-ій бригаді, військова частина А0281 у Житомирі, на посаді командира відділення. Демобілізувався в запас Збройних сил України в званні сержанта.

Петицію зареєстрували на сайті 30 січня. Станом на 13 лютого вона набрала 4235 голосів із 25 тисяч необхідних.

Читайте також

  • "Воюємо за нащадків: на якій мові говоритимуть, який світогляд матимуть", — оборонець на псевдо "Бугор" про службу в ЗСУ
  • "Хороша медицина — ніщо при поганій тактиці", — медик на псевдо "Лісовик" розповів про допомогу в умовах бойових дій

Вибір редакції

На початок