"Я шість років там воював": попри поранення волинянин хоче повернутися на передову

"Я шість років там воював": попри поранення волинянин хоче повернутися на передову

"Я шість років там воював": попри поранення волинянин хоче повернутися на передову
Волинянин Олександр служить в ДПСУ з 2016-го року. Фото: Волинський прикордонний загін

Олександр із 2016-го року служить в Державній прикордонній службі. Воював у різних гарячих точках ООС. На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну боронив Маріуполь, де отримав важке поранення.

Після реабілітації Олександр служить на українсько-білоруському кордоні і мріє повернутися до побратимів на передову. Історію бійця опублікували на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Перше поранення Олександр отримав 2016-го. Після лікування зміг повернутися у стрій і у 2019-му прикордонник отримав від командувача ООС медаль "За звитягу та вірність". Тоді, під час боїв поблизу Волновахи, він врятував двох дітей, які опинилися на лінії вогню.

До початку повномасштабного вторгнення прикордонник служив у Маріуполі. Нині каже: ніколи не забуде побратимів, полеглих у боях за "Азовсталь". Внаслідок одного із артилерійських обстрілів отримав ще одне поранення. Після виходу з оточення прикордонник переніс чотири операції на нозі.

Після тривалої реабілітації Олександр став на ноги. Назад на передову не потрапив, але не полишає надії повернутися до побратимів: "Я шість років разом з побратимами там воював, і віддавати території за які загинуло стільки людей не збираємося. Найголовніше звільнити українські землі. Впевнений, що найближчим часом ми це обов'язково зробимо".

Читайте також

На початок