"Це ЧС - треба ставити найсильніших". Юрай Санітра - про результати гонки переслідування та склад на індивідуальну гонку

"Це ЧС - треба ставити найсильніших". Юрай Санітра - про результати гонки переслідування та склад на індивідуальну гонку

Ексклюзивно
"Це ЧС - треба ставити найсильніших". Юрай Санітра - про результати гонки переслідування та склад на індивідуальну гонку
Скріншот з відео Дмитра Євенка

Ексклюзивний коментар тренера чоловічої збірної для Суспільне Спорт.

Чоловіча гонка переслідування закрила програму четвертого змагального дня чемпіонату світу з біатлону. У чоловічому персьюті Україну представляли чотири спортсмени: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима та Богдан Цимбал.

Збірна України виходила на чоловічу гонку переслідування після спринту, в якому команда показала найкращий результат у сезоні. У цій гонці Дмитро Підручний, для якого це був другий особистий старт, фінішував на п'ятому місці. Від призової трійки українця відділили трохи більше 15 секунд.

Підручний став найкращим серед українських біатлоністів і у персьюті, вдруге поспіль фінішувавши у топ-10 - восьме місце. Тоді як ще один українець - Антон Дудченко - посів 20-е місце та показав найкращий результат у кар'єрі на рівні чемпіонату світу.

Читайте також: Дмитро Підручний - восьмий у гонці переслідування на чемпіонаті світу з біатлону: результат

Після завершення гонки переслідування у Обергофі, тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт підсумував виступи команди у першій половині чемпіонату світу з біатлону.

  • Про результат Дмитра Підручного

"Вітаю Дмитра [Підручного] з сьогоднішнім результатом. Знову показав, що готовий на цьому чемпіонаті. Потрапити до топ-10 за цієї конкуренції, яка була у старті - треба щось знати та мати хороший фізичний стан. Гадаю, що наша доля щодо медалі вирішувалася на третьому колі, де Дмитро втратив контакт з цією сильною групою. Всі розуміють, що він не робот, у нього лише чотири тижні тренувального процесу. У цьому колі він втратив контакт і наприкінці втримав дуже хорошу позицію".

  • Про результати команди у персьюті

"Щодо решти хлопців, на ліжці - дуже добре. Стоячи - вже й туман був. Але знову ж таки: Антон [Дудченко] - у топ-20, всі хлопці - в очках (у топ-40). Гадаю, що можем бути задоволені виступом, особливо восьме місце нас радує. Далі будем дивитися, як готуватися до наступних стартів".

  • Про склад команди на індивідуальну гонку

"Чи виступить Підручний в індивідуальній гонці? Все залежить від того, у якому стані він прокинеться".

"Їхня [Насико і Тищенко] позиція така, що вони мають бути завжди готові. Можливо 1-2 отримають можливість бігти 20 км, але чекатимемо на аналіз по стану спортсменів. Це чемпіонат світу, нам потрібно ставити найсильніших".

"Артем ПримаБіатлоніст отримав чотири штрафних кола. Гадаю, він більше хоче, аніж треба, сильно мотивований, але робить такі промахи. Як сьогодні - чотири дуже добре закрив, а останній - просто втрата концентрації. Впевнений, що він збереться, я розраховую його на 20 км. І ще його сильно чекає позиція в естафеті. Тому треба впоратися і з цим моментом".

Що далі на чемпіонаті світу з біатлону

  • Вівторок, 14 лютого, 15:30. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
  • Середа, 15 лютого, 15:30. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
  • Четвер, 16 лютого, 16:10. Одиночна змішана естафета
  • Субота, 18 лютого, 12:45. Чоловіки, естафета (4х7.5 км)
  • Субота, 18 лютого, 16:00. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 19 лютого, 13:30. Чоловіки, масстарт (15 км)
  • Неділя, 19 лютого, 16:15. Жінки, масстарт (12.5 км)

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок