Стартлисти України на гонки переслідування чемпіонату світу з біатлону: коли бігтимуть українці

Стартлисти України на гонки переслідування чемпіонату світу з біатлону: коли бігтимуть українці

Стартлисти України на гонки переслідування чемпіонату світу з біатлону: коли бігтимуть українці
Dmytro Yevenko / biathlon.com.ua

З п'ятим стартовим номером чоловічий персьют бігтиме Дмитро Підручний.

У німецькому Обергофі триває чемпіонат світу з біатлону. В неділю, 12 лютого, турнір продовжиться чоловічою й жіночому гонками переслідування.

За підсумками спринтів 10-11 лютого з восьми представників України до персьюту не відібралася тільки Дар'я Блашко, що посіла 84-те місце у своїй першій гонці на ЧС-2023. Натомість жіноче переслідування бігтимуть Юлія Джима, Олена Білосюк та Анастасія Меркушина.

У чоловіків до другого особистого старту світової першості кваліфікувалися всі четверо українців: Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Прима та Дмитро Підручний, що вигравав гонку переслідування на чемпіонаті 2019 року. У спринті 11 лютого капітан збірної посів п'яте місце, що є топрезультатом українців у сезоні 2022/23.

Читайте також: Дмитро Підручний фінішував п'ятим у спринті на чемпіонаті світу з біатлону, у топ-6 усі інші – норвежці: результати

Жіночий персьют в Обергофі розпочнеться о 14:25 за київським часом. Початок чоловічої гонки - о 16:30.

Стартлисти України на гонки переслідування ЧС-2023

Жінки:
  • 29. Юлія Джима +1:40
  • 43. Олена Білосюк +2:15
  • 44. Анастасія Меркушина +2:17
Чоловіки:
  • 5. Дмитро Підручний +0:53
  • 21. Антон Дудченко +1:54
  • 29. Богдан Цимбал +2:08
  • 44. Артем Прима +2:37

Першими персьюти бігтимуть переможці спринтерських гонок: норвежець Йоганнес Бьо - у чоловіків та німкеня Деніз Геррманн-Вік - у жінок. Для Бьо перемога може стати першою в переслідуванні на чемпіонатах світу, натомість Геррман-Вік здобула своє дебютне "золото" світової першості саме в персьюті 2019 року в Естерсунді.

Україна на ЧС-2023 з біатлону: що відомо

  • Олена Білосюк в Обергофі змагатиметься за другу медаль в переслідуванні на чемпіонатах світу. У 2013 році українка здобула "бронзу" персьюту в чеському Нове-Место.
  • За підсумками спринту Дар'я Блашко, найімовірніше, покине розташування збірної в Обергофі. Перед турніром українка не змагалася протягом місяця через запалення вестибулярного нерву.
  • Антон Дудченко та Богдан Цимбал у спринті ЧС-2023 оновили власні рекорди у цій дисципліні на чемпіонатах світу. Дудченко також уперше потрапив до топ-30 особистих змагань світової першості.

Початок спринту на чемпіонаті світу з біатлону 11 лютого - о 15:30 за київським часом.

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок