Посилення держінституцій та захист від зовнішнього впливу: Зеленський провів наради із правоохоронцями

Посилення держінституцій та захист від зовнішнього впливу: Зеленський провів наради із правоохоронцями

Посилення держінституцій та захист від зовнішнього впливу: Зеленський провів наради із правоохоронцями
Президент Володимир Зеленський / Скріншот з відео

Президент Володимир Зеленський провів низку нарад із представниками силових та оборонних структур, які стосувались посилення державних інституцій.

Про це він повідомив під час відеозвернення 11 лютого.

"Удень я провів кілька нарад із представниками сектору оборони й правоохоронних органів. Тематика, можна сказати, спільна для цих нарад. Це — посилення державних інституцій України та захист інституцій від будь-яких спроб ззовні чи зсередини зменшити їхню дієздатність та ефективність", — розповів політик.

За його словами, наради стосувались різних напрямів, зокрема кадрової політики, взаємодії між державними інституціями і чистоти того, як працюють державні структури.

"Наприклад, на нараді з правоохоронцями була доповідь щодо виявлення й блокування тіньових схем на митниці. Ви бачили протягом цих тижнів відповідні слідчі дії, затримання", — зауважив гарант.

Зеленський підкреслив, що СБУ, Державне бюро розслідувань, Офіс генерального прокурора мають значні результати в захисті України від тих, хто працював на державу-агресора. Він пообіцяв, що Рада національної безпеки здійснить відповідні кроки, що продовжать лінію захисту держави.

"І вся ця діяльність — не лише ті чи інші епізоди й ті чи інші кримінальні провадження. Не лише те, що стосується певних осіб. А й те, що стосується інституцій. Держава продовжить модернізацію самих інституцій, процесів у них, процедур. Чистота в роботі державних структур має гарантуватися не лише тим, що залежить від самих людей, а й тим, який функціонал прозорості та підзвітності створений", — наголосив президент.

Володимир Зеленський подякував усім працівникам сектору оборони й безпеки та всім правоохоронцям, хто дбає про державу, зміцнює державу своєю роботою і не лише пропонує, як зміцнити українські інституції, але й дає результат у такому зміцненні.

Читайте також

Україна долає наслідки ракетної атаки РФ, США не заперечуватимуть проти передачі ЗСУ винищувачів. 353 день війни. Онлайн

На початок